UV iPhone Sterilizer Box with Wireless Charger

Novinka Tip
39,99 € 33,33 € bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
23.6.2023
Možnosti doručenia

Pravdepodobne každý z nás sa už niekedy zamyslel nad tým, či na telefóne so sebou nenosí aj nejaké tie baktérie alebo iné vírusy, ktoré by sa mohli prenášať napríklad aj na tvár pri telefonovaní. Pravda je, že mobilné telefóny takéto nečistoty obsahujú a, že sa pri telefonovaní prenášajú na tvár. Stačí si uvedomiť skutočnosť, že sa telefónu dotýkame vždy a všade bez toho, aby sme si predtým umývali ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

UV svetlo je najdokonalejšia dezinfekcia predmetov. Jedna až dve minúty intenzívneho UV žiarenia na krátku vzdialenosť niekoľko cm zabije baktérie, vírusy, koronavírus a dokonca aj ebolu.

Čistenie mobilného telefónu prebieha bez akýchkoľvek chemikálií, využíva sa iba potenciál UV svetla ničiaceho baktérie. Samotný čistiaci proces trvá iba 120 sekúnd, počas ktorých LED UV žiarovky pod a nad telefónom osvetľujú jeho povrch. Aby bolo osvetlenie povrchu čo možno najrovnomernejšie, vnútorné steny tejto UV krabičky sa odrážajú ako zrkadlo. 

UV svetlo má negatívny vplyv na baktérie a mikroorganizmy, avšak na samotný telefón, jeho elektronické súčasti a ani displej nemá žiadny vplyv. Lampa je napájaná z elektrickej siete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: