Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Novinka Tip
199,99 €
Objednané

Výkonná čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H zvládne za 1 hodinu prefiltrovať 380 m3 vzduchu v miestnosti s plochou 126 m2. Disponuje vysoko účinným trojúrovňovým filtračným systémom, ktorý odstráni zo vzduchu až 99,9 % prachových a peľových častíc. Tento model je navyše vybavený inteligentným laserový senzorom znečistenia, ktorý v prípade zvýšenej koncentrácie prachových častíc v miestnosti automaticky zvýši výkon čistenia. Výsledkom je dokonale čistý a zdravý vzduch, čo ocenia predovšetkým alergici a citlivé osoby.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

360° filtračný systém

Vďaka špeciálnemu 360° filtračnému systému sú všetky škodlivé častice dokonale odstránené z každého kúta miestnosti. Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H je ideálna na čistenie vzduchu aj vo väčších priestoroch a môže byť umiestnená kdekoľvek v miestnosti bez toho, aby bola znížená účinnosť filtrácie.

Účinná filtrácia zachytí až 99,9 % škodlivých častíc

Čistička vzduchu Mi Air Purifier 3H je vybavená vysoko účinným True HEPA 360° filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % všetkých častíc zo vzduchu vrátane baktérií, peľov, prachu, plesní a roztočov. K dispozícii je tiež filter s aktívnym uhlím, ktorý zachytáva nepríjemné pachy a iné škodlivé látky, ktoré nemožno vidieť, ako napr. formaldehyd a pod. Životnosť filtra dosahuje na 6 až 12 mesiacov, po ktorých sa odporúča vymeniť.

Dotykový OLED displej čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Predná strana je vybavená OLED displejom s automatickým nastavením jasu zobrazujúcim základné údaje o nastavení čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H. Okolo displeja sa nachádza svetelný indikátor, ktorý vás v reálnom čase informuje o kvalite vzduchu v miestnosti v 3 farebných úrovniach. Čističku vzduchu je možné vzdialene ovládať pomocou diaľkového ovládača, mobilnej aplikácie MiHome a nechýba ani podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa.


Regulácia výkonu a nočný režim

Jednoduchým dotykom môžete prepínať medzi automatickým režimom, nočným režimom a 3 výkonnostnými stupňami (Low/Medium/High). V nočnom režime je hlučnosť čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H znížená na iba 33 dB, vďaka čomu vás počas prevádzky nebude rušiť. Čistička je navyše veľmi úsporná, takže nemusíte mať strach, že sa zvýšia vaše účty za elektrinu.


Mobilná aplikácia MiHome

Čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H možné prepojiť s mobilnou aplikáciou MiHome a pohodlne ovládať pokročilé funkcie na diaľku pomocou inteligentného mobilného telefónu. Taktiež môžete v reálnom čase sledovať prevádzku spotrebiča vrátane zobrazenia aktuálnej kvality vzduchu v miestnosti. Nechýba ani funkcia na nastavenie časového harmonogramu čistenia alebo zobrazenie automatického upozornenia v prípade potreby výmeny filtra.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: