Glukomer - Contour plus ONE set

Novinka Tip
24,99 € 20,83 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Možnosti doručenia

Glukomer Contour Plus One s mobilnou aplikáciou je určený na meranie obsahu glukózy v krvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Contour Plus One je moderný, mimoriadne presný glukomer, je možné si cez smartfón stiahnúť aplikáciu Contour Diabetes, do ktorej sa zaznamenajú všetky namerané hodnoty glykémie (krvného cukru).

Glukomer Contour Plus One má zabudovanú svetelnú signalizáciu Smartlight, ktorá poskytne okamžitú spätnú väzbu na základe nameranej hladiny cukru v krvi. Glukomer je kompatibilný s testovacími prúžkami Contour Plus, v prípade, že dôjde k nedostatočnému naplneniu testovacieho prúžku, glukomer Vás na to upozorní a meranie môžete zopakovať do 60 sekúnd. Meranie je spoľahlivejšie a jednoduchšie, pretože sa nevyžaduje kódovanie glukomera. Je automaticky kódovaný testovacími prúžkami. 

Tento prístroj môžete používať samostatne, alebo s aplikáciou Contour Diabetes (stiahnete si ju zadarmo cez smartfón v obchodoch AppStore a Google Play). Vďaka prepojeniu glukomera s aplikáciou Contour Diabetes sa Vám v smartfóne budú zaznamenávať výsledky merania hladiny glukózy v krvi počas celého dňa a môžu sa automaticky ukladať.

Glukomer - Contour plus ONE set

Medzi funkcie aplikácie patria napríklad: premietnutie zaznamenaných výsledkov do diagramov, grafov, možnosť pridania poznámok k jednotlivým záznamom. Táto aplikácia Vám zaistí prehľad vo výsledkoch merania pri liečbe diabetu moderným spôsobom.

Glukomer - Contour plus ONE set

Obsah balenia:

  •  glukomer Contour Plus One
  •  5 ks testovacích prúžkov Contour Plus pre meranie hladiny glukózy v krvi
  •  nové odberové pero Microlet
  •  5 ks farebných lanciet Microlet
  •  puzdro a denník
  •  návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: