Cambridge Mask The Admiral PRO S FFP2

Novinka Tip
24,99 € 20,83 € bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
20.10.2022
Možnosti doručenia

Unikátna technológia používaná britskou armádou filtruje takmer 100% znečistenia, plynov, baktérií a vírusov. Maska je ideálna pre ľudí s rizikom respiračných chorôb alebo žijúcich v oblasti s vysokým znečistením ovzdušia. Poskytuje ochranu pred škodlivými plynmi, pachmi, peľom, dymom, alergénmi a patogénmi. K dispozícii sú dva vzory v piatich veľkostiach vhodných pre deti aj dospelých. Ochranná maska je dodávaná v ekologickom balení a disponuje aj gumičkou na nosenie cez hlavu a penovou výstelkou v oblasti nosa pre vyššie pohodlie. 

Nové COVID-19 testy aj zo slín skladom tu.

 

Certifikát ku respirátoru na stiahnutie tu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cambridge PRO maska používa trojitý filtračný systém. Prvá vrstva zachytáva väčšie znečistenie, ako sú prachové častice veľkosti PM10. Nasleduje trojvrstvový filter, ktorý zastavuje takmer 100% menších častíc veľkosti PM2,5 a PM0,3. Vnútorná filtračná vrstva je látka vyrobená zo 100% aktívneho uhlia, pôvodne vyvinutá ministerstvom obrany Spojeného kráľovstva pre chemickú, biologickú a jadrovú ochranu. Uhlíkový filter je ošetrený striebrom, aby sa zabezpečilo odstránenie a zabitie 99% škodlivých patogénov. Masku Cambridge PRO je možné používať až 340 hodín v závislosti od úrovne znečistenia, ktorej je vystavená. Pre priemerného zákazníka je to zhruba 3 až 6 mesiacov opotrebenia. Masku je možné počas tohto obdobia umývať mydlom a horúcou vodou. Filter je kvôli lepšiemu tesneniu všitý priamo do masky a po opotrebení je nutné vymeniť celú masku

Maska Cambridge PRO vyhovuje širokej škále testov, aby sa zabezpečilo, že je účinná a bezpečná pre celú rodinu. 

 

  • Certifikované ako bezpečné pre deti podľa 14 U.S.C 1278a a CFR Parts 1370 1501 1500.53 a 1500.44 (certifikované Bay Area Testing Labs) 
  • Normy EN149 pre CE v Európskej únii (certifikované spoločnosťou SAI Global a Apave Labs FR)
  • 99,6% účinnosť filtrácie vírusov a 99,7% účinnosť bakteriálnej filtrácie (testované spoločnosťou Nelson Labs USA)
  • Účinnosť filtrácie častíc > 98%

(kat. FFP2)

cambridgemask_filtration_technology

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: