Fontána na vodu pre domáce zvieratá Catlink Pure

Kód: CL-W-01
106,90 € 89,08 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána na vodu pre domáce zvieratá Catlink Pure

Starajte sa o zdravie svojho domáceho maznáčika. Inteligentná fontánka Catlink Pure je inovatívne zariadenie, ktoré vás bude informovať o zvykoch vášho domáceho maznáčika. Napájačka sa pripája k aplikácii, vďaka ktorej získate prístup k pripraveným správam o zdravotnom stave mačky/psa. Umožní vám včas odhaliť alarmujúce príznaky a následne predchádzať vzniku ochorení. Okrem toho rozpoznáva mačky používajúce napájačku a vyniká starostlivo premysleným dizajnom.

Čistá voda

Majte istotu, že voda, ktorú váš domáci miláčik pije, je čistá a bezpečná pre jeho zdravie. Catlink Pure je vybavený filtrom, ktorý čistí vodu od nečistôt v nej, ako sú chlpy, ako aj ióny vápnika a horčíka, zabraňuje tvorbe vodného kameňa a zápachu. Taktiež zmäkčuje vodu, čím chráni vášho chlpatého priateľa pred ochorením obličiek.

V záujme zdravia vášho domáceho maznáčika

Catlink Pure dokáže rozpoznať domáce zvieratá, ktoré používajú fontánku po celý deň, takže budete poznať zvyky jednotlivých zvierat. Údaje sa automaticky prenesú do aplikácie a na ich základe sa vytvorí správa. Takto môžete sledovať zdravotný stav svojho domáceho maznáčika a predchádzať vzniku prípadných ochorení. Poznámka: aby zariadenie fungovalo správne, mačky by mali nosiť priložené obojky a prívesky.

Bezpečnosť používania

Inteligentná fontána Catlink Pure je navrhnutá tak, aby jej používanie bolo úplne bezpečné. Automaticky sa vypne, keď v nádržke dôjde voda, čím sa zabráni poškodeniu zariadenia. Okrem toho zobrazuje množstvo vody v nádržke a pripomenie vám, aby ste ju doplnili. Túto správu signalizuje červený indikátor a upozornenie v aplikácii (keď je jej hladina nižšia ako 25 %).

Ďalšie možnosti pomocou aplikácie

Stiahnite si špecializovanú aplikáciu prevezmite úplnú kontrolu nad zariadením. Z jej úrovne môžete nastaviť prevádzku napájačky podľa potrieb vášho domáceho maznáčika, sledovať prevádzku zariadenia a zdravotný stav vášho domáceho maznáčika. Catlink ponúka 4 režimy prevádzky: Prietokový čerpá vodu každých 30 minút a Eco - každé 3 minúty. Medzitým režim Smart dodáva vodu pri detekcii mačky a potom sa pozastaví, keď sa mačka vzdiali od zariadenia. Okrem toho režim Rinse (Oplachovanie) čerpá vodu počas 20 sekúnd.

Premyslený dizajn

Keramická miska inteligentnej fontány Catlink je antibakteriálna a bezpečná na používanie. Navyše sa vďaka modulárnemu dizajnu ľahko čistí. Zariadenie je tiež odolné voči vode a korózii a konštrukcia z ABS plastu zaisťuje optimálnu hmotnosť a poskytuje stabilitu. Medzitým polkruhový kryt uľahčuje udržiavanie čistoty a zabraňuje striekajúcej vode. Okrem toho zariadenie pracuje ticho (<35 dB) a objem nádrže je 2,3 litra, čo znižuje frekvenciu dopĺňania na približne 2 týždne (pre 1 mačku).

Súčasťou balenia je

  • inteligentná fontána
  • obojok x2
  • Prívesok UFO x3
  • návod na použitie
Výrobca Catlink
Názov Vodná fontána pre domáce zvieratá Catlink Pure
Farba biela
Pripojenie Wi-Fi
Menovité napätie 5V
Materiál ABS, keramika
Kapacita 2.3 l
Úroveň hluku <35 dB
Aplikácia Aplikácia Catlink
Účel mačky, malé psy
Rozmery 230 x 236 x 262 mm
Hmotnosť 1.88 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány, napájačky
Hmotnosť: 3.491 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: