Fontána na vodu pre psov a mačky Pawbby

Kód: MG-WF001EU
69,90 € 58,25 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána na vodu pre psov a mačky Pawbby

Zabezpečte svojmu domácemu miláčikovi neustály prístup k čerstvej a čistej vode. Táto napájačka Pawbby ponúka 4-stupňovú filtráciu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty. Zároveň pracuje mimoriadne ticho a jej používanie uľahčuje aplikácia Xiaomi Home. Zariadenie tiež uvádza vodu do pohybu, aby upútalo pozornosť vašich domácich miláčikov a povzbudilo ich k pitiu. Napájačka sa zároveň veľmi ľahko čistí. Výrobok je vhodný pre dospelé mačky, ako aj pre malé a stredne veľké psy.

Vytvorené pre vášho domáceho miláčika

Fontána Pawbby dokáže neustále uvádzať vodu do pohybu, čím imituje horský potok alebo rieku. Vďaka tomu je pitie pre domáce zvieratá atraktívnejšie. Navyše je zariadenie zakrivené pod uhlom 7°, vďaka čomu ho môžu štvornohí miláčikovia pohodlne používať. Výhodou výrobku sú aj špičkové mechanizmy, ktoré sú zodpovedné za jeho spoľahlivú prevádzku a zabraňujú jeho zablokovaniu srsťou alebo chlpmi. To sa následne premieta do plynulého toku vody.

4-stupňová filtrácia

Buďte si istí, že váš domáci miláčik pije len čistú vodu bez škodlivých častíc. Napájačka Pawbby je vybavená 4-stupňovým filtračným systémom, ktorý účinne odstraňuje nečistoty. Špeciálna PP plastová sieťka zachytáva chlpy a srsť, zatiaľ čo PET bavlna blokuje ostatné nečistoty. Aktívne uhlie odstraňuje nepríjemné pachy a zvyšky chlóru a iónovo-výmenná živica si dokonale poradí s iónmi vápnika a horčíka, ktoré okrem iného prispievajú k tvorbe vodného kameňa.

Tichá prevádzka

Nebojte sa nepríjemného hluku. Napájačka pracuje prekvapivo ticho - vďaka premyslenému dizajnu sa podarilo eliminovať hlasné zvuky špliechajúcej vody. Zariadenie je tiež vybavené kvalitným čerpadlom, ktoré znižuje hlučnosť. Vďaka tomu všetkému je úroveň hlasitosti fontánky len približne 30 dB. Nemusíte sa obávať, že by vás nepríjemné zvuky rušili pri odpočinku alebo plašili vášho domáceho miláčika!

Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie

Teraz môžete zariadenie ovládať ešte pohodlnejšie. Stačí ho pridať do aplikácie Xiaomi Home! Keď tak urobíte, budete dostávať praktické upozornenia, ktoré vám pripomenú, aby ste doplnili vodu, vyčistili napájačku alebo vymenili filter. Môžete tiež pohodlne prepínať medzi 2 dostupnými režimami. V režime Normal fontánka dávkuje vodu 24 hodín denne, zatiaľ čo v režime Smart tak robí nepretržite počas celého dňa a s prestávkami v noci.

Užívateľsky prívetivý

Vychutnajte si pohodlné ovládanie napájačky. Zabudované okienko vám umožní kedykoľvek skontrolovať hladinu vody v nádrži a farebné podsvietenie vám pripomenie, kedy je potrebné vodu doplniť. Tlačidlom môžete indikátor aj vypnúť, aby vás v noci nerušil. Kapacita fontánky je až 2 litre, čo vystačí približne na 4-7 dní. Malé množstvo vody sa dá uložiť aj do veka - váš domáci miláčik sa tak bude nerušene napájať, aj keď dôjde k výpadku prúdu.

Vylepšený dizajn

Ak chcete vymeniť vodu v nádržke, stačí zdvihnúť rukoväť - zariadenie sa automaticky vypne a po nasadení veka sa opäť obnoví jeho prevádzka. Modulárna konštrukcia napájačky navyše výrazne uľahčuje jej čistenie. Na výrobu výrobku boli použité vysokokvalitné plasty a jeho nylonový opletený kábel je mimoriadne odolný - zuby vášho domáceho maznáčika sa ho nezľaknú! Veľká základňa a protišmykové podložky navyše zvyšujú stabilitu fontány.

Značka Pawbby
Názov Inteligentná fontána pre domáce zvieratá
Model MG-WF001EU
Farba Biela
Kapacita 2l
Filtrácia 4-stupňová
Úroveň hluku Približne 30 dB
Účel Dospelé mačky, malé a stredne veľké psy
Použitie Xiaomi Home

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány, napájačky
Hmotnosť: 1.858 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: