Kyselina mliečna 80% koncentrácia 100% Alteya Organics 50 ml

Kód: 0732
6,90 € 5,75 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia
Kyselina mliečna sa používa v modernej kozmetike, ktorú pridávajú k výrobkom určených pre najcitlivejšiu a najúčinnejšiu starostlivosť o pleť. Vďaka vysokej koncentrácii dodáva pokožke pružnosť a hladkosť, vyhladzuje vrásky, posilňuje štruktúru pokožky a výrazne zvyšuje elasticitu. Pomáha redukovať jemné povrchové vrásky a zlepšuje pevnosť pokožky. Odblokuje póry pokožky a má antibakteriálne vlastnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyselina mliečna 80% koncentrácia 100% Alteya Organics 50 ml

Kyselina mliečna je alfa hydroxykyselina (AHA) získava sa fermentáciou prírodných cukrov. To je zložkou prírodného zvlhčovacieho faktora (NMF) pokožky a zvyšuje vlhkosť zadržiavanu v koži. Používa sa tiež ako exfoliátor vo formulách na omladenie pokožky a podporuje vylučovanie starých povrchových buniek kože. Zlepšuje to vzhľad ručne vyrábaných mydiel. Považuje sa za prírodné prebiotikum a živina pre problémovú pokožku a poškodené vlasy. Vykazuje exfoliačné, protivráskové a zvlhčovacie vlastnosti. Stimuluje rast silných vlasov. Pozitívne ovplyvňuje prácu čriev. Zabraňuje tvorbe zápalových ložísk, to znamená všetkých druhov pupienkov a čiernych bodiek.

Použitie

  • pred použitím zrieďte alebo pridajte do svojich osobných prípravkov,
  • typická úroveň použitia je 1-2,5% ako exfoliant a 0,2-1% ako regulátor pH,
  • skladujte pri teplote 5-30°C.

Upozornenie: Nezriedená kyselina mliečna spôsobuje podráždenie pokožky a popáleniny. Môže spôsobiť vážne poškodenie očí. Noste ochranné rukavice, ochranu očí a tváre.
PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. V prípade požitia okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára.

Zložka je vysoko kyslá a môže viesť k podráždeniu pokožky a popáleninám. Ak k tomu dôjde, znížte používanie. Ak podráždenie pretrváva, prestaňte používať. Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (AHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia. Počas používania tohto produktu a týždeň po ňom používajte opaľovací krém, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Hmotnosť: 50 kg
Konzistencia: tekutá
Certifikát: USDA ORGANIC, BULGARIAN ROSE VALLEY, CERES, BPA, VEGAN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: