Robotický vysávač Dreame Bot L10 Pro

Kód: 10030680022
449,90 € 374,92 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Robot na upratovanie Dreame

L10 Pro je mimoriadne výkonné zariadenie, ktoré nielen vysáva, ale aj čistí vaše podlahy. Štíhly tvar vám dáva neobmedzené možnosti dosiahnuť aj na ťažko dostupné miesta a moderná technológia detekcie prekážok minimalizuje riziko vyrušenia zariadenia. Robot má nádržku na vodu s objemom 270 ml a jeho pracovný čas dosahuje 2,5 hodiny, čo dáva možnosť upratovania až 250 m2 plochy.

Až 4000 Pa!

To, čo robot L10 Pro odlišuje od ostatných modelov a modelov konkurencie, je jeho silný sací výkon 4000 Pa, ktorý zabezpečuje výkon blízky a v niektorých prípadoch aj vyšší ako pri štandardných vysávačoch. Vďaka tomu sa na podlahe nezachytí ani ten najmenší kúsok nečistôt, prachu alebo vlasov. To je viac, než od upratovacieho robota očakávate!

Premyslený dizajn

Dreame L10 Pro je zariadenie 2 v 1. Robot ľahko udrží vašu podlahu bez nečistôt vďaka svojej schopnosti čistiť a mopovať zároveň. Nádržka na vodu s objemom 270 ml stačí na čistenie veľkej plochy a nádoba na prach pojme až 570 ml nečistôt. Navyše vďaka 5-stupňovej redukcii hluku, ktorú umožňuje zvuk pohlcujúca bavlna, a optimalizovanej konštrukcii nožov a vibrácií motora pracuje robot takmer nepozorovane.

Pokročilá navigačná technológia

L10 Pro individuálne upravuje stratégie upratovania na základe mapy každej miestnosti. Pomocou laserovej navigácie LDS a algoritmov SLAM sa robot pohybuje po cik-cakovej trase bez toho, aby vynechal čo i len centimeter, vďaka čomu je vysávanie efektívnejšie. Špeciálna aplikácia umožňuje ovládať zariadenie na diaľku a upratovať ešte dôkladnejšie.

Rozpoznáva prekážky

Vďaka technológii High Precision 3D je L10 Pro vybavený reakciou v reálnom čase. Oveľa lepšie rozpoznáva prekážky, a to aj v slabo osvetlenej miestnosti. Funkcia poskytujúca možnosť vytvoriť virtuálnu stenu je pre robota ďalším obmedzením, ktoré zároveň minimalizuje riziko jeho poškodenia tým, že sa dostane na neželané miesta.

Efektívny čistiaci systém

Robot má 4-úrovňový systém čistenia, ktorý sa rovná vysoko presnému čisteniu akéhokoľvek typu nečistôt. Bočná kefa odstraňuje prach z ťažko prístupných miest, ako sú rohy, zatiaľ čo hlavný valec je odolný voči zamotaniu a zodpovedá za zachytávanie prachu alebo vlasov. Vďaka saciemu výkonu 4000 Pa vysávač L10 Pro ľahko absorbuje veľké nečistoty a dvojvrstvový filter E11 zachytí aj častice s veľkosťou 0,3 mikrónu. Prístroj zbaví majiteľov domácich zvierat chlpov alebo sa postará o domácnosť bez baktérií a detí.

Dlhá doba prevádzky

Batéria s kapacitou 5200 mAh zaručuje až 2,5 hodiny prevádzky na jedno nabitie. Robot je vhodný aj pre majiteľov veľkých domácností a dokáže upratať až 250 m2 priestoru. Chcete viac? Zariadenie sa automaticky vráti do nabíjacej stanice, keď je úroveň nabitia batérie príliš nízka. Okrem toho vypočíta množstvo energie, ktoré potrebuje na dokončenie práce, a presne toľko jej doplní. Po dobití pokračuje v práci od miesta, kde ju prerušil, čím šetrí váš čas.

Prispôsobte si robota

Pomocou aplikácie môžete vytvoriť zóny čistenia, napríklad povoliť bodové čistenie, počas ktorého bude L10 Pro čistiť vami určené oblasti, alebo zónové čistenie výberom väčšieho priestoru na čistenie. Okrem toho je tu možnosť zapnúť virtuálnu stenu, aby vysávač nečistil vo vami určených oblastiach.

Inteligentné upratovanie s L10 Pro

Vysávač je vybavený senzormi na ochranu pred nežiaducimi udalosťami. Je dostatočne štíhly na to, aby sa dostal pod nábytok alebo posteľ, ale urobí tak len vtedy, ak výklenok nie je príliš nízky. Má snímače pádu, takže nespadne zo schodov, a funkcia čistenia okrajov zabezpečí, že každý centimeter vášho domova bude čistý. L10 pro prekonáva prekážky vo výške 20 mm, takže sa ľahko dostane aj do kobercov. Nielenže urobí prácu za vás, ale nebude vyžadovať žiadnu zbytočnú pozornosť!

Hlasové ovládanie

Odteraz sa vysávanie stane potešením! Vysávač L10 Pro je vybavený funkciou hlasového ovládania. Stačí povedať "Alexa, zapni vysávač" a je hotovo. Byt sa bude upratovať sám. Okrem toho sa výrobok od Dreame spája s ostatnými domácimi spotrebičmi prostredníctvom aplikácie Mi Home.

Zoznam balenia

  • Dreame L10 Pro
  • Nabíjacia stanica
  • Čistiaca kefka
  • Napájací kábel
  • Vodný kábel
  • Mop
  • Bočná kefa
  • Návod na použitie

Špecifikácia

Značka Dreame
Model L10 Pro
Rozmery 350 x 350 x 96,8 mm
Hmotnosť 3.7 kg
Maximálny pracovný čas 2.5 hodín
Čas nabíjania Až 2,5 hodiny
Kompatibilita Aplikácia Mi Home, Amazon Alexa
Typ bezdrôtového pripojenia Wi-Fi 2,4 GHz
Napätie 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,5 A
Menovitý výkon 46W
Výkon odsávania 4000 Pa
Úroveň hluku 65 dB
Kapacita batérie 5200 mAh
Kapacita nádrže na nečistoty 570 ml
Kapacita nádržky na vodu 270ml
Farba Čierna
Typ filtra EPA RHF1

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 5.7 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: