Robotický vysávač Dreame Bot W10 smart

Kód: RLS5C
1 069 € 890,83 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
20.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nechajte technológiu, aby upratovala za vás, so zariadením Dreame Bot W10

Je vybavený dvoma otočnými nástavcami a maximálnym sacím výkonom až 4 000 Pa - zaručene udrží vašu domácnosť upratanú. Model W10 si poradí so špinou a odolnými škvrnami a tlak 10 N na mopových podložkách, ktoré sa otočia 180-krát za minútu, zabezpečí dôkladné čistenie.

Vyberte si vhodný režim

Výber jedného z 3 režimov v aplikácii - vysávanie, mopovanie alebo 2 v 1 - vám umožní vytvoriť dokonalý program upratovania podľa vašich potrieb. Vysávajte koberce, vytierajte podlahy a pomocou možnosti 2 v 1 udržujte ploché povrchy v úplnej čistote.

Inteligentné riešenie pre koberce

Dreame Bot W10 má funkciu ultrazvukovej detekcie kobercov. Pri vysávaní sa automaticky prepne na maximálny sací výkon, aby úplne efektívne vyčistil povrch. Pri vytieraní podláh inteligentne obíde koberec, aby sa zabránilo navlhčeniu tkaniny.

Dizajn a praktickosť

W10 bol navrhnutý s ohľadom na najnáročnejších domácich používateľov. Tým, že zariadenie má tvar písmena D, je možné dostať sa dostatočne blízko k stenám a dôkladne vyčistiť každý kút. Bočná kefa zachytí nečistoty pri okrajoch, zatiaľ čo 19,2 cm valec bude pracovať na väčšej ploche.

Stačí kliknúť

W10 si zapamätá mapu vašej domácnosti. Prispôsobte si čistenie podľa svojich potrieb, namiesto toho, aby ste zakaždým museli čistiť celý obytný priestor. Stačí kliknúť a vybrať miestnosť, ktorá vyžaduje vysávanie!

Moderný navigačný systém

Dreame Bot W10 aktualizuje mapu okolia 12-krát rýchlejšie ako jeho predchodcovia. Je to vďaka vylepšeniu jeho navigačného systému SLAM založeného na technológii LiDAR, ktorý funguje aj v tme. Zariadenie tiež plánuje pravidelné trasy upratovania a pamätá si mapy až 3 poschodí.

Povedzte Alexe, aby upratovala za vás

Vysávanie ešte nikdy nebolo také jednoduché. Nechajte svoj byt upratať hlasom vďaka Alexe bez toho, aby ste museli zapínať telefón.

Veľká kapacita, obrovský dosah

Dve 4-litrové nádržky na vodu, jedna na efektívne doplnenie pred upratovaním a druhá na vyprázdnenie W10 po práci, odstránia potrebu častej výmeny tekutín v zariadení. Odolná batéria s kapacitou 6400 mAh umožňuje čistiť až 300 m² na jedno nabitie.

Automatické čistenie

Keď W10 zistí, že jeho kefy vyžadujú čistenie, inštinktívne sa vráti do svojej polohy. Kefy sa potom postriekajú vodou a vyčistia rýchlym otáčaním. Tryska v spodnej časti stojana zároveň prečerpáva špinavú vodu do vyhradenej nádrže, aby sa zabránilo opätovnému znečisteniu a zmiešaniu kvapalín.

Čistota je zdravie

Keď Dreame Bot W10 dokončí svoju prácu a vráti sa na svoje stanovište, jeho mopy sa opláchnu a vysušia horúcim vzduchom. Tento proces nielenže zabezpečí, že zariadenie bude čisté a pripravené na ďalšie čistenie, ale zabráni aj vzniku plesní a vylúči možnosť rastu baktérií.

Súčasťou balenia je

  • Robot
  • Samočistiaca / dokovacia stanica
  • Nástroj na čistenie
  • Napájací kábel
  • Mopovanie x2
  • Bočná kefa

Špecifikácia

Značka Dreame
Model W10
Farba biela
Rozmery (robot) 334 x 314 x 105,5 mm
Pripojenie WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Sací výkon Až 4000 Pa
Menovité napätie (robot) 220 - 240 V
Menovitý výkon 55 W
Kapacita batérie 6400 mAh
Kapacita prachovej nádrže (robot) 450 ml
Čas čistenia 180 minút
Čas nabíjania 360 minút
Rozmery (stanica) 375 x 400 x 430 mm
Vstupné napätie (stanica) 100 240 V
Výstupné napätie (stanica) 19.8 A 1A
Menovitý výkon (stanica) 65 W
Kapacita nádrže na čistú vodu (stanica) 4 l
Objem nádrže na špinavú vodu (stanica) 4 l
Typ filtra EPA RHF6

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 25.475 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: