Robotický vysávač Dreame Z10 Pro

Kód: RLS5D
525,90 € 438,25 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
19.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Robot na upratovanie Dreame Z10 Pro s vyprázdňovacou/nabíjacou stanicou

Zabudnite na časté vyprázdňovanie zásobníka na prach! Vyprázdňovacia stanica má 4l nádrž, ktorá vydrží až 65 dní! Máte veľký dom? Veľmi dobre! Robot si dokáže zapamätať rozloženie miestností, a to aj na 3 poschodiach. Inteligentne sa vyhýba prekážkam vďaka zabudovaným senzorom. Pomocou funkcie plánovania môžete tiež naplánovať, kedy má Z10 Pro začať upratovať. Zariadenie je tiež kompatibilné so službou Amazon Alexa. Aktivácia virtuálnej steny, ak má robot obísť vybrané miestnosti z upratovania. Aplikácia umožňuje nastaviť hladinu vody v závislosti od upratovanej oblasti a batéria s dlhou výdržou poskytuje približne 2,5 hodiny prevádzky. Z10 Pro je nenahraditeľný v boji proti prachu, vyskúšajte ho sami!

nádoba na prach s objemom 4 l

Dreame Z10 Pro je vybavený 4l nádobou na prach, čo znamená, že vydrží 65 dní. Pri čistení plochy s rozlohou 120 m² zariadenie zachytí približne 100 ml nečistôt. Pri každodennom vysávaní sa nádoba naplní približne za 4 dni a prach sa prenesie do vyprázdňovacej stanice. Ak však budete vysávač Z10 Pro používať 5 dní v týždni, vrecko na prach sa naplní približne za 65 dní.

Nádrž sa vyprázdni za vás

Ručné vyprázdňovanie nádoby na prach je nehygienické a často môže byť nepríjemné, preto spoločnosť Dreame navrhla zariadenie Z10 Pro. Robot vyprázdňuje nádobu sám, takže sa vyhnete priamemu kontaktu so špinou a ušetríte čas. Navyše sa nádoba vyprázdňuje po každom čistení a pomocou cirkulácie vzduchu základňa efektívnejšie vyťahuje prach z nádoby.

Vytvára mapy 3 poschodí

Dreame Z10 Pro si rýchlo zapamätá rozloženie miestností vo vašej domácnosti. Je to vďaka zdokonalenému systému LiDAR, ktorý využíva tisíce laserových bodov za sekundu na rýchle a presné vytvorenie mapy miestnosti. Dreame Z10 Pro sa osvedčí najmä pri veľkých domoch, pretože si dokáže zapamätať mapy až 3 poschodí!

Inteligentný, presný

Dreame Z10 Pro je bezkonkurenčným spojencom v boji proti prachu! Prístroj dôkladne vyčistí podlahy bez toho, aby preskočil povrchy, ako sú hrany. Ľahko sa dostane aj do koberca. Vysokokvalitné 3D skenery vysielajú laser na meranie presnej vzdialenosti medzi objektmi a snímačmi. Robot tak automaticky rozpozná nábytok, káble alebo schody a vyhne sa im.

batéria s kapacitou 5200 mAh

Robot Z10 Pro je vybavený batériou s kapacitou 5200 mAh, ktorá dokáže čistiť povrchy až 2,5 hodiny. Robot pri čistení koberca automaticky zvýši výkon na maximum 4000 Pa, pričom zbiera aj prach ukrytý v jeho vláknach. Môžete si tak byť istí, že podlaha je zbavená nečistôt a alergénov.

Nenahraditeľná kefa v tvare písmena V

Robot Dreame má vylepšenú rotačnú kefu. Kombinuje výhody kefy v tvare V a gumovej kefy, ktorá ľahko zbiera vlasy z povrchu a zabraňuje ich zamotaniu.

Nastavenie hladiny vody

Z10 Pro má nielen funkciu vysávania, ale dokáže aj vytierať podlahu. Robot je vybavený nádržkou s objemom 150 ml. Podporuje 3 úrovne vody, ktoré môžete nastaviť prostredníctvom aplikácie v závislosti od typu čistených povrchov. Zabránite tak úniku vody a poškodeniu chúlostivých povrchov.

"Hej, Alexa, začni čistiť."

Upratovací robot Dreame sa dá ovládať prostredníctvom aplikácie, čo ešte viac uľahčuje jeho používanie. Zadajte príkaz niekoľkými kliknutiami a nechajte byt upratať za vás. Zariadenie je kompatibilné aj so službou Amazon Alexa. Stačí hlasový príkaz a Z10 Pro začne upratovať.

Prevezmite kontrolu nad zariadením Z10 Pro!

Pomocou aplikácie si môžete vybrať, či chcete vykonať celkové alebo čiastočné čistenie povrchov. Vaše dieťa spí a nechcete, aby ho práca robota zobudila? Nastavte virtuálnu stenu a Z10 Pro sa vybranej miestnosti vyhne. Zariadenie má aj funkciu plánovania, takže si môžete naplánovať vysávanie vybraných miestností. Chceli by ste, aby sa obývacia izba upratovala o 9:30 a potom spálňa o 10:20? Výber je na vás!

V balení

  • Robot
  • Základňa s automatickým vyprázdňovaním
  • Upratovací nástroj
  • Napájací kábel
  • Nádrž na vodu
  • Mopovacia podložka
  • Bočná kefa
  • Vrecko na zachytávanie prachu
  • Návod na použitie

Špecifikácia

Značka Dreame
Názov Dreame Bot Z10 Pro
Model Z10 Pro
Farba čierna
Veľkosť robota 353 x 350 x 96,8 mm
Pripojenie Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Menovitý príkon (robot) 220 - 240 V
Menovitý výkon (robot) 46 W
Kapacita batérie 5200 mAh
Výdrž batérie 150 minút
Kapacita nádrže na prach (robot) 400 ml
Typ filtra EPA RHF5
Kapacita nádržky na vodu 150 ml
Veľkosť základne s automatickým vyprázdňovaním 302 x 403 x 483 mm
Menovitý príkon (základňa s automatickým vyprázdňovaním) 100 - 240 V ~ 50/60 Hz 0,5 A
Menovitý výstup (základňa s automatickým vyprázdňovaním) 19.8 V

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 16.686 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: