Robotický vysávač Midea M7 Pro

Kód: M7 PRO
315,90 € 263,25 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci robot Midea M7 Pro

Tento výrobok od spoločnosti Midea je zariadenie 2 v 1. Má funkciu vysávania a čistenia povrchov, čo vám umožní ušetriť čas. Motor s výkonom 55 W a sacím výkonom 4000 Pa umožňuje účinnú elimináciu nečistôt od prachu až po vlasy. Pre lepší čistiaci účinok využíva mop, ktorý generuje vibrácie s frekvenciou až 500 pohybov za minútu. Laserová technológia LDS vytvára presnú mapu domu bez vynechávania alebo opakovania trasy. M7 Pro prekonáva aj prekážky vysoké až 22 mm a je vybavený viac ako 30 senzormi.

Vibračný mop pre bezchybne čisté povrchy

Používanie vibračného mopu poskytuje oveľa lepší výsledok čistenia ako iné modely. M7 Pro využíva vibrácie s frekvenciou 500 kmitov za minútu na dôkladné vyčistenie podlahy, odstránenie škvŕn a alergénov. Navyše si môžete nastaviť vlastné dávkovanie vody podľa typu čisteného povrchu. A trojitý filtračný systém zachytáva prach, aby sa zabránilo sekundárnemu znečisteniu vzduchu.

Účinný proti nečistotám

Má bezkartáčový motor a sací výkon 4000 Pa, čo z neho robí jeden z najvýkonnejších vysávačov svojho druhu na trhu! Je tiež vybavený novým softvérom a algoritmami OTA, pre zvýšenie produktivity. Bez námahy zachytí vlasy, chlpy alebo prach. Môžete tiež meniť sací výkon, pričom si môžete vybrať medzi režimami ako Silent, Soft, Standard a Max.

Zvyšuje výkon pri čistení kobercov

Toto zariadenie automaticky zvýši sací výkon na maximum, aby dôkladne odstránilo prach vo vláknach koberca. Dizajn kefy v tvare písmena V zabraňuje zachytávaniu vlasov v kefe a je ideálny aj na čistenie chúlostivých povrchov. Okrem toho bočné kefy zoškrabujú nečistoty zo štrbín a zanechávajú povrch dokonale čistý.

Laserový navigačný systém LDS

Robot využíva laserovú navigáciu, ktorá umožňuje vytvoriť presný plán bytu. Vďaka tomu sa zariadenie nepohybuje po miestnostiach náhodne, ale po nimi vytvorenej trase, kde nevynechá ani centimeter a neopakuje upratovanie v rovnakých oblastiach. Okrem toho dokáže M7 Pro pracovať aj v tme.

Inteligentné senzory - dlhý pracovný čas

Použitie antikolizných a protišmykových senzorov umožňuje vysávaču M7 Pro vyhýbať sa prekážkam a voľne sa pohybovať po akomkoľvek povrchu. Nemusíte sa teda obávať, že robot spadne zo schodov alebo narazí do nábytku. Navyše, ak sa batéria počas upratovania vybije, zariadenie nájde nabíjaciu stanicu a po obnovení energie sa vráti na miesto, kde prestalo upratovať. M7 Pro má čas prevádzky až 150 minút - to stačí na vysávanie podláh s celkovou plochou až 250 m2.

Ovládajte M7 Pro na diaľku

Aplikácia vám umožní využívať plný potenciál vysávača M7 Pro. Môžete napríklad vybrať oblasť, ktorá sa má vysávať, alebo naplánovať poradie miestností, ktoré sa majú vysávať. Pamätá si aj pôdorys niekoľkých poschodí, takže je ideálna pre väčšie domácnosti. Vaše dieťa spí a nechcete ho budiť? Nastavte virtuálnu stenu, aby sa vybraný povrch vylúčil z čistenia. Robot je tiež kompatibilný s asistentom Amazon Alexa, takže ho môžete ovládať hlasovými príkazmi.

Jednoduchá údržba

Výhody robota M7 Pro tým však nekončia! Zariadenie sa dodáva so zásobníkom na prach a vodu a HEPA filtrom. Všetky tieto komponenty môžete umývať pod tečúcou vodou a používať ich znova a znova. Takto ušetríte čas a peniaze za nákup nových dielov.

V balení

 • Vysávač Midea M7 Pro
 • Nádoba na prach
 • Nádoba na vodu
 • 2x bočná kefka
 • 2x handrička na vytieranie
 • 2x HEPA filter
 • Nabíjacia stanica
 • Napájací kábel
 • Čistiaca kefa
 • Stručný návod na použitie
 • Príručka používateľa
Značka Midea
Model M7 Pro
Pripojenie Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n 2,4 GHz
Odsávací výkon 4000 Pa
Menovitý výkon 55W
Regulácia sacieho výkonu Áno, prostredníctvom aplikácie
Typ batérie Lítium-iónová
Kapacita batérie 5200 mAh
Menovité napätie 14.4V
Kapacita nádoby na prach 450 ml
Prevádzkový čas Až 150 min
Farba Čierna
Veľkosť 350x350x97 mm
Hmotnosť 4.4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 6.4 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: