Robotický vysávač Roidmi Eve Plus

Kód: 10030460031
474,90 € 395,75 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci robot s vyprázdňovacou stanicou Roidmi Eve Plus

Zariadenie od spoločnosti Roidmi je nevyhnutnou výbavou modernej domácnosti. Vysávač sa automaticky vracia do základne, má funkciu samočinného vyprázdňovania a umožňuje vysávať a mokro vytierať súčasne. Ovládanie prostredníctvom špeciálnej aplikácie a hlasových asistentov vám umožní prevziať plnú kontrolu nad zariadením a dlhá doba prevádzky zabezpečí až 250 m² čistej plochy. Sací výkon 2700 pa navyše ovplyvňuje výkon vysávača Eve Plus a vďaka laseru LDS si vysávač dokonale nájde cestu do vášho bytu.

Funkcia mapovania

Pokročilý navigačný systém a laser LDS 4. generácie rýchlo naskenujú celý váš byt a automaticky vytvoria mapu pomocou algoritmu SLAM, a to so 40 % väčšou presnosťou ako predchádzajúca generácia. Ak máte dvojposchodový dom, zariadenie vytvorí samostatnú mapu pre každé poschodie a automaticky zistí upratovaný priestor. Okrem toho sa vďaka špeciálnym snímačom vyhýba prekážkam a vchádza len do prekážok, ktoré sú nižšie ako 2 cm. Štíhla konštrukcia medzitým umožňuje Eve Plus dôkladne vyčistiť priestory pod nábytkom.

Žiadna nečistota neunikne jeho pozornosti

sací výkon 2700 Pa spolu s bezkartáčovým motorom tvoria neprekonateľné duo! Prístroj dôkladne zbaví nečistôt aj ťažko prístupné miesta. Vďaka špeciálnemu senzoru TOF kefa vyčistí priestory pozdĺž stien a v rohoch, takže si môžete byť istí, že váš byt bude dôkladne vyluxovaný.

Vyčistí vaše podlahy

Okrem funkcie vysávania je vysávač Roidmi Eve Plus vybavený aj funkciou mopovania podláh. Vďaka 3 režimom dávkovania vody môžete nastaviť hladinu vody podľa typu povrchu, ktorý práve čistíte. Navyše vám použitie inteligentných riešení umožňuje kontrolovať množstvo distribuovanej vody. Vďaka tomu si môžete byť istí, že mopovacia podložka je vždy navlhčená a nemusíte sa obávať prípadných škvŕn. Najnižšia dávka bude dobre fungovať na umývanie dlaždíc, stredná - na panely a najvyššia hladina vody pomôže postarať sa o čistotu dlaždíc v kuchyni. Nádržka s objemom 250 ml stačí na umytie 250 m² plochy, takže ju môžete úspešne použiť na umývanie podláh vo veľkom dome.

Vyhradená aplikácia

Využite možnosti, ktoré ponúka aplikácia! S jej pomocou môžete spravovať uložené mapy svojho bytu - pridávať názvy miestností, rozdeľovať ich alebo spájať. Vaše dieťa spí a nechcete ho budiť? Nastavte virtuálnu stenu alebo zakázané zóny, aby aplikácia Eve Plus vylúčila tento priestor z upratovania. Môžete tiež naplánovať plány upratovania, aby ste mali nad zariadením ešte väčšiu kontrolu.

Vyprázdni nádržku za vás

Nabíjacia stanica je zároveň odpadkovým košom na prach. Keď je nádržka na prach plná, vysávač sa vráti do stanice a vyprázdni ju. Robot má aj ozónovú antibakteriálnu technológiu, ktorá odstraňuje nepríjemné pachy. Keďže trubica, cez ktorú sa vypúšťajú nečistoty, je kratšia ako u iných robotov, prach sa do nádrže dostane rýchlejšie a nezablokuje ju. Nádrž s objemom 3 litre vydrží mesiac, takže sa nemusíte starať o časté čistenie nádrže. Vďaka tejto funkcii môžete bez obáv odísť na dovolenku a váš byt sa vyčistí sám.

Až 250 m² čistej plochy na jedno nabitie

Vďaka batérii s kapacitou 5200 mAh a inteligentnému systému riadenia batérie BMS môže vysávač Roidmi Eve Plus pracovať až 250 minút. Takýto dlhý prevádzkový čas vám umožní vyčistiť až 250 m² plochy na jedno nabitie. Vybíja sa batéria zariadenia? Žiadny problém! Vysávač nájde nabíjaciu stanicu a po obnovení energie sa vráti na miesto, kde prestal pracovať.

"Hej, Alexa, začni upratovať."

Prevezmite plnú kontrolu nad svojím zariadením! Roidmi Eve Plus spolupracuje so službami Google Assistant a Amazon Alexa, čo znamená, že ho môžete ovládať hlasom. Jednoduchým príkazom môžete začať upratovanie, zastaviť ho alebo poslať zariadenie späť do dokovacej stanice. Aj keď nemáte po ruke smartfón, môžete zariadenie Eve Plus ovládať bez toho, aby ste sa pohli z kresla!

S dôrazom na detail

Vysávač bol navrhnutý s osobitným dôrazom na detail, takže zaujme nielen svojím výkonom, ale aj moderným dizajnom. Rotačný valec s kefou a bočné kefy zabezpečujú dôkladné čistenie. Okrem iného bolo na hornej strane prístroja umiestnené tlačidlo napájania na pohodlné ovládanie a použitie vysokokvalitných materiálov zaručuje odolnosť výrobku. Štíhly dizajn pritom umožňuje Eve Plus čistiť povrchy pod nábytkom.

Súčasťou balenia je

  • Čistiaci robot x1
  • Automatická vyprázdňovacia stanica x1
  • Nádrž na vodu x1
  • Bočná kefa x2
  • Jednorazový mop x10
  • Mop x1
Výrobca Roidmi
Názov Robotický vysávač a mop s čistiacou základňou
Sací výkon Max. 2700 Pa
Odporúčaná plocha čistiaceho priestoru Do 250 m2
Výška prekážok, ktoré treba prekonať Do 2 cm
Nabíjateľná batéria 5200 mAh
Čas nabíjania Približne 250 minút
Čas čistenia Približne 250 minút
Kapacita vodnej nádrže Približne 250 ml
Objem odpadovej nádrže 300 ml
Výkon vyprázdňovacej stanice 850 W
Výkon robota 50 W
Hmotnosť robota Približne 3,5 kg
Rozmery robota 355x355x100 mm
Hmotnosť vyprázdňovacej stanice Približne 4,3 kg
Rozmery vyprázdňovacej stanice 358x300x174 mm
Kapacita vreca na odpadky 3 l

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 12.8 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: