Inteligentné hodinky Haylou RS3

Kód: LS04
53,90 € 44,92 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentné hodinky Haylou RS3

Haylou RS3 je užitočná pomôcka pre každého, kto oceňuje praktickosť a modernosť. Inteligentné hodinky sa pohodlne nosia a majú vysokú úroveň vodotesnosti, takže ich môžete používať aj počas intenzívneho tréningu. Funkcia merania kyslíka v krvi, nepretržité monitorovanie srdcového tepu a spánku vám umožní kontrolovať svoje zdravie. Široký výber športových režimov zvýši efektivitu vašich tréningov a GPS od spoločnosti Sony vám pomôže dosiahnuť cieľ. Dlhá výdrž batérie vám umožní používať zariadenie až 21 dní na jedno nabitie.

Meria obsah kyslíka v krvi

Nasýtenie krvi je kľúčovým ukazovateľom vášho zdravia. S prístrojom Haylou RS3 máte vždy aktuálne informácie a môžete včas reagovať na alarmujúce príznaky. Ľudia, ktorí by si mali monitorovať hladinu SpO₂, sú najmä študenti a kancelárski pracovníci. Dlhodobé používanie mozgu s vysokou intenzitou môže viesť k hypoxii, preto je potrebné neustále monitorovanie. K nedostatočnému množstvu kyslíka v krvi môže prispieť aj fyzická námaha, napríklad intenzívny tréning. Ľudia, ktorí trpia spánkovým apnoe, by si mali kontrolovať obsah kyslíka v krvi, pretože nedostatok kyslíka ovplyvňuje aj zlú kvalitu spánku.

24-hodinové monitorovanie zdravia

Vďaka presnému snímaču a inteligentným algoritmom dokážu inteligentné hodinky sledovať vaše zdravie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zariadenie zobrazuje najdôležitejšie informácie o vašej srdcovej frekvencii, zhromažďuje aj údaje o množstve a fázach vášho spánku. Okrem toho vám RS3 pripomenie, aby ste zmenili polohu, ak príliš dlho sedíte. Okrem toho gadget hlási vzdialenosť a počet spálených kalórií, takže môžete vidieť svoj pokrok.

Presné GPS od spoločnosti Sony

Zariadenie je vybavené kvalitným systémom GPS Sony, ktorý presne sleduje pohyb a dokáže nepretržite pracovať 21 hodín. S hodinkami Haylou RS3 už nemusíte siahať po telefóne, aby ste sa navigovali. Teraz máte túto praktickú funkciu na dosah ruky.

na výber máte 14 športových režimov

Joga, veslovanie alebo nebodaj plávanie? Tieto a ďalšie športové režimy sú k dispozícii v zariadení Haylou RS3. Inteligentné hodinky budú slúžiť ako váš osobný tréner a budú vám poskytovať dôležité informácie o vašich tréningoch. Zariadenie vás informuje o počte spálených kalórií, srdcovej frekvencii, vzdialenosti, dokonca rozpozná váš plavecký štýl. S RS3 budú vaše tréningy efektívnejšie a dosiahnete požadované výsledky.

Vodotesný

Teraz môžete bez obáv trénovať so smart hodinkami na zápästí. Hodinky Haylou RS3 majú vysokú odolnosť voči vode 5ATM. To znamená, že môže bezpečne zostať pod vodou v hĺbke 50 m po dobu 10 min. To znamená, že môžete voľne behať v daždi, nepoškodia ho ani kvapky vody pri umývaní rúk.

Až 21 dní na jedno nabitie

Lítiová batéria s kapacitou 230 mAh poskytuje pri používaní zariadenia v základnom režime až 21 dní na jedno nabitie. Pri zapnutí funkcií, ako je GPS, monitorovanie spánku a srdcového tepu atď. zariadenie vydrží 12 dní. Vyhnete sa tak príliš častému nabíjaniu batérie.

Čo ďalšie ponúka zariadenie Haylou RS3?

Po pripojení smartfónu k inteligentným hodinkám prostredníctvom rozhrania Bluetooth máte prístup k oznámeniam z aplikácií, napríklad k správam alebo prichádzajúcim hovorom. Pomocou RS3 môžete tiež skontrolovať predpoveď počasia, ovládať hudbu alebo dokonca nájsť telefón, ak si nemôžete spomenúť, kam ste ho položili.

Moderný dizajn

Inteligentné hodinky Haylou dokonale spájajú estetiku s technológiou, čoho výsledkom je jednoduchý, ale elegantný dizajn. Obrazovka 1,2-palcového displeja AMOLED poskytuje ľahko čitateľný obraz, zatiaľ čo hliníkový rám je odolný voči poškodeniu. Silikónový remienok je šetrný k pokožke, takže nespôsobuje podráždenie. Ovládanie zariadenia uľahčujú 2 tlačidlá na pravej strane. Hodinky Haylou RS3 majú aj široký výber ciferníkov, ktoré si nastavíte prostredníctvom aplikácie. To vám umožní prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek podľa vášho vkusu.

Značka Haylou
Názov Haylou RS3
Model LS04
Rozmery 50.5 x 43,4 x 12,5 mm
Šírka remienka 22 mm
Hmotnosť 46g
Obrazovka displeja 1.2" AMOLED
Rozlíšenie 390 x 390
Verzia Bluetooth 5.0
Senzory monitor srdcového tepu, zrýchlenie, Sony GPS
Kapacita batérie 230 mAh
Pracovný čas približne 12 dní (24-hodinové monitorovanie srdcovej frekvencie)
Požiadavky na systém Android 6.0 alebo novší, iOS 11.0 alebo novší
Úroveň vodotesnosti 5ATM
Pracovná teplota 0 °C ~ 45 °C
Aplikácia Haylou Fun
Športové režimy Jogging, Rýchla chôdza, Bicyklovanie, Lezenie, Spinning, Joga, Halový beh, Integrovaný tréning, Gymnastika, Basketbal, Futbal, Veslovanie, Plávanie v otvorenej vode, Plavecký bazén

Dodatočné parametre

Kategória: Smart hodinky
Hmotnosť: 0.151 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: