Inteligentné hodinky Haylou Solar Lite (modré)

Kód: HAYLOU SOLAR LITE
Novinka
Značka: Haylou
39,90 € 33,25 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
20.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentné hodinky Haylou Solar Lite (modré)

Hľadáte všestranné inteligentné hodinky, ktoré vám uľahčia každodenné úlohy? Haylou Solar Lite budú výbornou voľbou! Je vybavený 1,38" farebným dotykovým displejom, ktorý vám ešte viac uľahčí ovládanie. Umožňuje vám vybrať si až zo 100 športových režimov a ponúka množstvo praktických funkcií, ktoré vám pomôžu starať sa o vaše zdravie, vrátane monitorovania spánku, srdcového tepu a hladiny kyslíka v krvi. Disponuje vodotesným vyhotovením a moderný, minimalistický dizajn zaujme pozornosť mnohých používateľov.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/2

1.38" displej

Inteligentné hodinky sú vybavené veľkým 1,38" farebným displejom, ktorý vám poskytne rýchly a pohodlný prístup ku všetkým funkciám inteligentných hodiniek. Zaručuje jasný a ľahko čitateľný obraz za akýchkoľvek podmienok! Navyše si môžete jeho vzhľad ľahko prispôsobiť podľa svojich preferencií výberom z viac ako 100 štýlov ciferníka, ktoré sú k dispozícii vo vyhradenej aplikácii, alebo nahraním vlastnej fotografie.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/1

Až 100 športových režimov

Chcete sa starať o svoju kondíciu? Alebo chcete zlepšiť svoj výkon? Nech už chcete dosiahnuť čokoľvek, inteligentné hodinky Solar Lite vám v tom pomôžu! Zariadenie ponúka až 100 športových režimov, takže si každý nájde niečo vhodné pre seba. Bude vás tiež informovať o spálených kalóriách, počte krokov alebo srdcovej frekvencii.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/4

Vodotesné vyhotovenie

Teraz môžete svoje inteligentné hodinky slobodne používať v akýchkoľvek podmienkach! Hodinky Haylou Solar Lite sú vodotesné podľa normy IP68 - nezľaknú sa dažďových kvapiek, potu ani prachu. Hodinky si už nemusíte dávať dole, keď si umývate ruky alebo intenzívne cvičíte v posilňovni.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/3

Váš asistent zdravia

S hodinkami Haylou môžete sledovať svoje zdravie v reálnom čase. Inteligentné hodinky ponúkajú funkciu menštruačného kalendára, sledovanie úrovne nasýtenia krvi kyslíkom a monitorovanie srdcovej frekvencie až 24 hodín denne. Navyše, keď sa zistí, že vaša srdcová frekvencia je príliš vysoká, dostanete okamžité upozornenie. Zariadenie zaznamenáva aj údaje o vašom spánku a pomôže vám relaxovať pomocou dychových cvičení.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/8

Až 20 dní prevádzky

Nemusíte sa obávať, že budete musieť svoje inteligentné hodinky často nabíjať! Za dlhý čas prevádzky zariadenia je zodpovedná výkonná batéria s kapacitou 240 mAh. Plne nabitý dokáže pri základnom používaní fungovať až 20 dní a pri každodennom používaní až 10 dní.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/6

Viac možností

Využite plný potenciál inteligentných hodiniek a uľahčite si každodenný život. Haylou Solar Lite vás okamžite upozorní na všetky prichádzajúce správy. Stačí, ak ho spárujete so svojím smartfónom! Inteligentné hodinky môžete používať aj na pohodlnú správu hudobného prehrávača alebo na kontrolu predpovede počasia.

12Haylou/Solar-Lite-BLUE/7

Súčasťou balenia je stránka

  • inteligentné hodinky
  • magnetický nabíjací kábel
  • používateľská príručka
Výrobca Haylou
Názov Solar Lite
Rozmery 46 x 46 x 9,9 mm
Displej 1.38"
Rozlíšenie 240 x 240
Verzia Bluetooth 5.3
Kapacita batérie 240 mAh
Prevádzkový čas Až 10 dní pri bežnom používaní (zapnuté 24-hodinové monitorovanie srdcovej frekvencie)
Vstup 5 V 500 mA
Stupeň ochrany IP68
Prevádzková teplota -10 °C ~ 60 °C
Použitie Haylou Fun
Kompatibilita Android 6.0 a vyšší
iOS9.0 a vyššia

Dodatočné parametre

Kategória: Smart hodinky
Hmotnosť: 0.13 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: