Airofit PRO

Novinka Tip
399 € 332,50 € bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
20.10.2022
Možnosti doručenia

Airofit PRO pozostáva z dychového trénera Airofit a virtuálneho trénera dýchania v interaktívnej mobilnej aplikácii, ktorá vám umožňuje trénovať vašu respiračnú silu, vitálnu kapacitu pľúc, anaeróbny prah a ďalšie oblasti vášho dýchania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dychový tréner Airofit poskytuje nastaviteľný odpor pre vaše dýchacie svaly. Meria objem a silu vášho dýchania a údaje odosiela do vášho virtuálneho trénera dýchania vo vašom smartfóne. Virtuálny tréner dýchania vám v reálnom čase poskytuje sprievodné pokyny a spätnú väzbu, sleduje váš pokrok v rôznych testovaných cvičeniach a tréningových programoch. Dychový tréner Airofit je kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačnými systémami iOS a Android.

1. Dychový tréner Airofit

Airofit umožňuje nastaviteľný odpor prúdenia vzduchu pre vaše dýchacie svaly, vďaka čomu sa stávajú rýchlejšími, silnejšími a výkonnejšími. Airofit meria vašu funkciu pľúc a odosiela údaje priamo do mobilnej aplikácie.
 

2. Virtuálny tréner dýchania

Tréningové moduly, navrhnuté odborníkmi na dýchanie, sa používajú veľmi jednoducho a prevedú vás osvedčenými tréningovými programami, zatiaľ čo aplikácia Airofit Mobile vám poskytne živú spätnú väzbu a sprievodné pokyny, čím zabezpečí, že celý tréning je vykonávaný správne. Vaše tréningové údaje sú pribežne ukladané, čo vám umožní sledovať váše napredovanie v trénovaní dýchania.
 

3. Aplikácia, ktorá je navrhnutá špeciálne pre vás

Airofit pomocou niekoľkých jednoduchých krokov zmeria vašu aktuálnu funkciu pľúc. Tieto údaje sú následne skombinované s vaším vekom, pohlavím, výškou a váhou, aby sa vytvoril optimálny tréning na daný deň, pričom tieto namerané hodnoty a miery slúžia ako východiskový bod.
 

4. Odpor prúdenia vzduchu zlepšuje výkonnosť a odolnosť dýchacích svalov

Dychový tréner Airofit poskytuje odpor vašim dýchacím svalom, predovšetkým bránici a medzirebrovým svalom, vďaka čomu sú odolnejšie. Tiež sleduje váš dych v reálnom čase a odosiela údaje priamo do vášho smartfónu.
 

5. Živá spätná väzba, sprievodné pokyny a sledovanie pokroku

Všetky tréningy na jednotlivé dni sú vyvinuté a testované celosvetovo uznávanými odborníkmi na dýchanie. Priebežne, ako Airofit sleduje vaše dýchanie, váš smartfón vám dáva živú spätnú väzbu a sprievodné pokyny, aby sa zabezpečilo, že všetky cvičenia robíte správne.
 

6. Nastaviteľné úrovne odporu zaisťujú optimalizovaný tréning

Airofit obsahuje nastaviteľné odporové kolieska pre nádych aj výdych. Priebežne, ako robíte pokroky, môžete zvyšovať úroveň odporu, a tak spraviť svoj tréning náročnejším, čo vám pomôže neustále rozvíjať svoje dýchacie svaly.
 

7. Vaše dýchacie svaly sa vyvíjajú tak ako všetky ostatné skupiny svalov

Poskytovanie dodatočného odporu vašej bránici a ďalším dýchacím svalom zvyšuje svalovú vytrvalosť. Rovnako ako ostatné svalové skupiny, aj dýchacie svaly reagujú na tréning odolnosti tým, že sú silnejšie, rýchlejšie a efektívnejšie.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: