Xiaomi Amazfit Bip EU

Novinka Tip
59,99 €
Skladom (1 ks)

Inteligentné športové hodinky Xiaomi Amazfit Bip sú nástupcom úspešného modelu Mi Band 2, oproti ktorému ponúkajú prepracovanejší dizajn a inovatívne funkcie. Novo sa pýšia dotykovým farebným displejom opatreným odolným sklom Gorilla glass 3 a polykarbonátovým telom s vodotesným vyhotovením.

Detailné informácie

Podrobný popis


Vodoodolný dizajn a dlhá výdrž batérie
Xiaomi Amazfit sú opatrené certifikáciou IP68, takže sú chránené proti vniknutiu prachu aj vody a vy ich tak môžete používať aj za nepriaznivého počasia. Vďaka úspornému displeju a batérii s kapacitou 190 mAh je dosiahnuté nadpriemernej výdrže až 45 dní bez nutnosti dobíjania. Pohodlné nosenie hodiniek zaistí komfortný silikónový remienok s možnosťou jednoduchej výmeny.

Meranie dennej aktivity
Pre aktívnych športovcov, ktorí chcú získať prehľad o svojej dennej aktivite, je k dispozícii integrovaný akcelerometer na sledovanie pohybu, senzor srdcového tepu či funkcia merania kvality spánku. Nechýbajú ani GPS a Glonass zaisťujúce presné sledovanie vašej polohy, kompas či zobrazenie aktuálnej predpovede počasia. Hodinky vás tiež upozornia vibráciou v prípade dlhej neaktivity.

Spárovanie s mobilným telefónom
Po spárovaní hodiniek s mobilným telefónom pomocou bezdrôtovej Bluetooth technológie získate možnosť prijímať dôležité notifikácie o prichádzajúcom hovore alebo novej SMS správe. Už nemusíte hľadať telefón vo vrecku či kabelke, všetko dôležité bude zobrazené na vašom zápästí. V mobilnej aplikácii Mi Fit navyše môžete sledovať všetky dôležité informácie o vašej aktivite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: