Xiaomi Mi Band 4 EU

Novinka Tip
34,99 €
Skladom (1 ks)

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 EU vás nadchne zaujímavými smart funkciami. Budete mať permanentný prehľad vďaka smart pripomienkam priamo zo svojho telefónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na významné informácie dokáže fitness náramok upozorniť vibráciami. Veľmi užitočnou funkciou modelu Xiaomi je schopnosť ovládať jeho prostredníctvom mobil, pre základnú obsluhu teda nemusíte loviť vo vrecku alebo vyťahovať celý obsah batohu. Ak nemôžete nájsť svoj telefón, tak netreba panikáriť vďaka pomoci náramku. Prehrávač vám umožní púšťanie skladieb bez toho, aby ste museli siahať pre mobilný telefón do vrecka.
Xiaomi Mi Band 4 EU je krokomer na ruku mimoriadne vhodný na zápästie dám aj mužov. Na zápästí vás upúta jeho čierna farba, jeho materiálom je potom polyuretán. Fitness náramok Xiaomi môže komunikovať s OS Android a iOS za pomoci Bluetooth. Priame meranie tepovej frekvencie je garanciou na korektné vymedzenie tepovej zóny a priblíži vás vysnívanej postave. Vďaka odolnosti voči vode do 50 m (5 ATM) môžete tento fitness náramok používať aj pri pohybe vo vode a potápaní.
Xiaomi Mi Band 4 EU presne nameria údaje vašich športových aktivít; napríklad medzi ne patrí beh, cyklistika, fitness a chôdza. Výpočet spálených kalórií pomôže každému aktívnemu používateľovi strážiť si vyváženú stravu. Krokomer na ruku nonstop sleduje váš pohyb štatistikou, ktorá určite zaujme každého.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: