Dr.Protect Pycnogenol 20mg 60 tbl

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
29,99 € 24,99 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021
Výťažok z kôry francúzskej morskej borovice Pycnogenol® je bezpečná prémiová prísada založená na dôkazoch, jedinečná zmes prírodných antioxidantov. Spoločnosť Horphag Research venovala viac ako 40 rokov výskumu zisťovaniu bezpečnosti, účinnosti a kvality Pycnogenolu®.
 
Pycnogenol® je prírodný rastlinný extrakt získaný z kôry morskej borovice, ktorá rastie pozdĺž juhozápadného pobrežia Francúzska a obsahuje jedinečnú kombináciu prokyanidínov, bioflavonoidov a fenolových kyselín.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • obsahuje patentovanú látku Pycnogenol®, získanú z kôry pobrežnej borovice (Pinus maritima), ktoré rastú v borovicových lesoch v južnom Francúzsku - silný antioxidant, ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi, pomáha tak chrániť organizmus ako celok
  • prispieva k posilneniu kardiovaskulárneho systému, má priaznivý vplyv na cirkuláciu krvi, napomáha redukovať výskyt kŕčových žíl
  • je užitočný v rámci starostlivosti o zrak, prospieva pokožke, kedy pomáha obnoviť jej elasticitu. Pomáha redukovať produkciu histamínu (vhodný pre alergikov)
  • medzi potenciálnych užívateľov patria osoby, ktoré často čelia škodlivým vonkajším vplyvom alebo stresujúcemu prostrediu

Extrakt bol za posledných 40 rokov rozsiahlo študovaný, obsahuje viac ako 160 klinických skúšok a 420 vedeckých publikácií, čo zaisťuje bezpečnosť a účinnosť zložky. Výťažok z kôry francúzskej morskej borovice Pycnogenol® je prírodne programovaná kombinácia, ktorá obsahuje špeciálny podiel prokyanidínov, bioflavonoidov a organických kyselín s úžasnými prírodnými vlastnosťami. Extrakt z kôry morskej borovice Pycnogenol® má štyri základné vlastnosti jedinečnej zmesi aktívnych zložiek - silný antioxidant, prírodný protizápalový účinok, podporuje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a podporuje produkciu endoteliálneho oxidu dusnatého, ktorý podporuje rozšírenie krvných ciev. Táto borovica rastie v lesoch južného Francúzska v čistote bez škodlivých priemyselných vplyvov, ktorú poháňajú atlantické vetry, čo zaručuje, že nie je kontaminovaná žiadnym materiálom.
 
Pycnogenol® je antioxidant, ktorý chráni bunky pred účinkami voľných radikálov. Má priaznivý vplyv na mikrocirkuláciu krvi a fungovanie cievneho systému. Podporuje normálne fungovanie dýchacieho systému. Medzi potenciálnych spotrebiteľov patria ľudia, ktorí sú vystavení škodlivým vonkajším vplyvom alebo žijú v stresových podmienkach. Odporúča sa tiež pre tých, ktorí majú dedičnú tendenciu regresie. Má dobrý vplyv na pokožku a cievny systém.
 
Jedna tableta obsahuje: Pycnogenol®  - Extrakt z kôry borovice (Pinus maritima) 20mg, Inulín 176mg
 
Odporúčaná denná dávka pre dospelých: 2 tablety denne zapiť tekutinami. Odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Vitamíny a doplnky Dr.Protect s unikátnym zložením prinášajú najoptimálnejšie spojenia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastlinných látok, ktoré aktívnym ľudom, vášnivým, ale aj rekreačným športovcom pokryjú ich vyššiu spotrebu. 

Všetky produkty majú certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR.