Akumulátorový vysávač Dreame T30 Neo

Kód: VTE3
387,90 € 323,25 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Dreame T30 Neo akumulátorový vertikálny vysávač

Ak hľadáte vysávač, ktorý má dostatočný sací výkon, dlhý čas prevádzky a ktorý nebudete vyprázdňovať po pár chvíľach, potom Dreame T30 Neo plne uspokojí vaše potreby. S viac ako 90 minútami, 190 AW a 600 ml nádobou na nečistoty, navyše s moderným dizajnom, LED displejom a sadou prídavných nadstavcov na rôzne povrchy, môžete efektívne a účinne vyčistiť každú domácnosť.

Výkonný motor v malom balení

Dreame space Motor 5.0 je zodpovedný za konštantný sací výkon vysávača. Práve vďaka tomuto motoru dosahuje odstraňovanie nečistôt počas prevádzky výkon až 190 aW. To vám umožní zbaviť sa naozaj hlbokých nečistôt a zvyškov z koberca alebo parkiet a v kombinácii s ďalším príslušenstvom aj ďalších, niekedy naozaj úzkych priestorov.

Dlhá životnosť v rôznych režimoch

Dreame T30 Neo má 3 rôzne prevádzkové režimy, ktoré vyhovujú vašim potrebám. V režime Eco môže pracovať až 90 minút bez prestávky - skvelé na osvieženie vášho domova. V strednom režime môže pracovať až 35 minút - skvelé na náročnejšie upratovacie úlohy. Tretí režim, turbo, je určený na najhlbšie znečistenie. Tento režim spotrebuje plný výkon prístroja a umožňuje mu pracovať 7,5 minúty.

Pre rôzne povrchy

Široké valce vysávača sa bez námahy pohybujú po kobercoch, parketách a terakote a zachytávajú malé čiastočky nečistôt a vlasov. Kefy v tvare písmena V na valci vytiahnu nečistoty z priestoru, nájdu si miesto v nádrži vysávača na nečistoty a zabránia ich zamotaniu s inými nečistotami.

Prekvapivé výsledky čistenia

Priehľadná nádoba na prach vám umožní vidieť, že vysávač sa dokáže zbaviť čiastočiek nečistôt, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Aj ľahké každodenné osvieženie vám umožní prevziať kontrolu nad čistotou vášho domova s minimálnym úsilím. Za tesnosť vysávača je zodpovedná vynikajúca úroveň filtrácie. Nádoba na prach má objem 600 ml, čo znamená, že ju budete musieť vyprázdniť na konci upratovania a stlačením tlačidla.

Viacúrovňová filtrácia

Dreame T30 Neo je vybavený celým radom filtrov, ktoré sa postarajú o čistotu vašej domácnosti, ako aj o jeho vlastnú. Cyklónový, 5-vrstvový filtračný systém pohltí až 99,97 častíc nečistôt, vďaka čomu budete mať istotu, že všetky nečistoty zostanú vo vnútri a nie vo vzduchu vašej domácnosti. Okrem toho práca s takouto účinnou tesnosťou mu umožňuje zbaviť sa takmer 99,9 % roztočov z perín a matracov, čo bude skvelé, ak ste alergik alebo s ním žijete.

LED displej - zdroj informácií

Jednoduchý displej vám poskytne najdôležitejšie informácie o prístroji. Ukáže vám zvolený režim, zostávajúce nabitie, či je potrebné vymeniť filtre alebo či sú nesprávne nasadené. Na displeji môžete tiež uzamknúť vypínač na nepretržitú prevádzku.

Ďalšie príslušenstvo

S priloženými koncovkami vám T30 Neo poslúži ešte viac. Môžete ľahko čistiť klávesnice počítačov alebo notebookov, úzke medzery v nábytku a pri stenách. Vysávač je dostatočne ľahký na upratovanie vo výškach, ako sú lustre a stropy. Za zmienku stojí aj rukoväť 2 v 1, ktorá vám umožní prístroj naplniť a zaručí mu trvalé miesto vo vašej domácnosti.

Jednoduché čistenie a údržba

Vymeniteľné prvky, ako sú filtre alebo výsuvná nádoba, možno čistiť pod tečúcou vodou bez rizika poškodenia. Pred opätovným použitím ich však nezabudnite dôkladne vysušiť, aby ste predišli riziku poškodenia výrobku.

Súprava obsahuje:

  • Hlavné telo x1
  • kefová tryska 2 v 1 x1
  • Tyč s viacerými kefami x1
  • Štrbinová tryska x1
  • Mini motorizovaná kefa x1
  • Predlžovacia tyč x1
  • Nabíjačka x1
  • nabíjací a úložný držiak 2 v 1 x1
Výrobca Dreame
Model T30 Neo
Menovité napätie 29.6 V
Menovitý výkon 550 W
Kapacita batérie 8 x 2900 mAh
Čas nabíjania približne 4 h
Motor Motor Dreame SPACE 5.0
Prevádzkový čas až 90 minút
Sací výkon 190 AW
Sací tlak 27 kPa
Filtračný systém Cyklónový 5-vrstvový filtračný systém
Typ filtra EPA ATH5
Kapacita nádoby na prach 600 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Hmotnosť: 3.5 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: