Odparovací zvlhčovač vzduchu Smartmi 2

Kód: CJXJSQ04ZM
126,90 € 105,75 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Odparovací zvlhčovač vzduchu Smartmi 2

Zvlhčovač vzduchu Smartmi využíva systém odparovacieho zvlhčovania na dosiahnutie najvyššej úrovne zvlhčovania. Odparovanie spočíva v nasávaní suchého vzduchu, jeho prechode cez zvlhčovacie a čistiace filtre vnútri zariadenia a následnom vrátení do prostredia plne zvlhčeného a zbaveného nečistôt. Vylepšený dizajn umožňuje intuitívnejšie ovládanie. Kombinácia inovatívneho motora a veľkej kapacity umožňuje dlhú prevádzku, ktorá zabezpečí správnu úroveň vlhkosti.

Moderný motor

Inovatívny a spoľahlivý motor využívajúci 36 rotujúcich lopatiek umožňuje výron pary napodobňujúci výron v prírodnom prostredí. Uvoľňovanie vlhkosti rýchlosťou 260 ml za hodinu poskytuje optimálne zvlhčenie každej miestnosti aj za krátky čas.

Čistota všetkých prvkov

Komponenty vystavené nepretržitému kontaktu s vodou sú vyrobené zo špeciálnych materiálov odolných voči usadzovaniu baktérií a nečistôt. Vďaka tomu zostáva voda čistá a bez mikroorganizmov až na 99 %. Okrem toho bol zavedený systém, ktorý vysuší všetky mokré komponenty vo vnútri zvlhčovača do 8 hodín, keď spotrebuje všetku vodu. Prístroj tak nikdy nebude vydávať nepríjemný vlhký zápach.

Jednoduché používanie

Zariadenie bolo vybavené LED displejom, ktorý zobrazí najdôležitejšie informácie, ako je percentuálna úroveň vlhkosti, režim prevádzky alebo aktuálny stav vody v nádržke. Okrem toho sa na obrazovke nachádzajú všetky tlačidlá na ovládanie zariadenia. Zvlhčovač vzduchu možno ovládať aj z aplikácie Mi Home, aj keď sa nachádza ďaleko od zariadenia.

Dlhé pracovné hodiny

Priestranná nádrž, ktorá pojme 4 litre vody, umožňuje 15 hodín nepretržitej prevádzky zariadenia, ktoré bez problémov zvlhčí aj veľké priestory. Keď voda chýba, možno ju ľahko doplniť, a to aj počas chodu zvlhčovača, vďaka možnosti doplnenia vody cez hornú časť, kde je otvor na vyhadzovanie pary.

Optimálne podmienky

Zariadenie nevytvára hmlu ani nehromadí väčšie molekuly vody, takže zariadenie a povrch okolo neho zostávajú suché. Je to tiež ideálny nástroj pre alergikov, malé deti alebo starších ľudí, zvlhčovač vzduchu neuvoľňuje škodlivé baktérie, ale umožňuje udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu potrebnú pre ľudí so slabšou funkciou pľúc.

Energeticky účinný a tichý

Tichá prevádzka s hlučnosťou 34,7 dB poskytuje možnosť používať zvlhčovač počas dňa aj noci. Okrem toho je zariadenie mimoriadne energeticky úsporné, pri nepretržitej prevádzke spotrebuje iba 8 W energie, čo umožňuje stabilnú a ekologickú prevádzku.

Výrobca Smartmi
Model Odparovací zvlhčovač vzduchu 2
Kód výrobcu CJXJSQ04ZM
Zvlhčovanie Odparovanie
Účinnosť zvlhčovania 260 ml/h
Kapacita vodnej nádrže 4 L
Farba Biela
Objem 34-50 dB
Spotreba energie 8 W
Hmotnosť 5,1 kg
Veľkosť 240 x 240 x 363 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnosť: 7.74 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: