Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F327W

Kód: F327W
33,90 € 28,25 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Deerma F327W - Zvlhčovač vzduchu na špeciálne úlohy

Najmodernejší zvlhčovač vzduchu Derma F327W s funkciou sterilizácie je ideálnym riešením pre alergikov. Štýlový dizajn v kombinácii s funkčnosťou sa osvedčí v každej situácii.

Sila UV žiarenia

Moderné riešenie sterilizácie vody pomocou UV lampy sa osvedčí v každej domácnosti, najmä u alergikov. Špeciálny 360° systém umožňuje dôkladne prečistiť vodu v nádrži, výsledkom čoho je nepredstaviteľne svieža a čistá para. Účinnosť tejto metódy je 99 % zničených baktérií a iných mikroorganizmov. Celý proces prebieha vo vnútri zariadenia a je neviditeľný, takže je úplne bezpečný pre zrak.

Dlhotrvajúci výkon

Výkonná nádržka na vodu s objemom 5 l dáva zariadeniu schopnosť pracovať až 14 hodín bez nutnosti doplnenia. Takéto riešenie umožňuje udržiavať konštantnú vlhkosť vo dne aj v noci.

Moderný dizajn

Zvlhčovač vzduchu bol navrhnutý s technológiou redukcie škár, aby sa zabránilo únikom alebo mechanickému poškodeniu. Okrem toho štýlový zaoblený tvar priehľadnej nádrže v kombinácii s čiernou základňou zapadne do každého priestoru. Zvlhčovač Deerma D327W sa môže stať osobnejším aj vďaka možnosti pridať do nádržky na vodu dekorácie. Je vybavená vlhkomerom a prostredníctvom displeja vás informuje o aktuálnej úrovni hydratácie.

Uhlíková filtrácia

Použitím uhlíkového filtra s technológiou 3D otvorov sa dosiahla najvyššia úroveň udržiavania čistoty. Filtrácia zastaví akýkoľvek prach, vlasy alebo iné častice, ktoré môžu spôsobiť znečistenie vody v nádrži.

Tri úrovne výkonu

Zariadenie je vybavené tromi úrovňami výkonu pary. Prvý sa používa na dlhodobé, ale pomalé zvlhčovanie. Druhý možno použiť na udržiavanie vlhkosti na konštantnej úrovni, ale vo väčšom rozsahu. Tretia úroveň poskytuje značný a rozsiahly výron pary, užitočný na rýchle zvýšenie vlhkosti. V závislosti od stavu vzduchu a zvoleného času prevádzky zariadenie samo zvolí vhodný režim, ktorý poskytuje 45 % až 90 % zvlhčenie vzduchu.

Zvlhčujúca hmla

Výsledkom špeciálneho systému na rozbíjanie molekúl vody je jemná hmla vychádzajúca zo zariadenia bez veľkých kvapiek vody. Tieto mikročastice nielenže zvlhčujú vzduch, ale prenikajú aj hlboko do pokožky a zanechávajú ju hladkú a napnutú.

Na použitie v noci

Tichý prevádzkový režim (20 - 40 dB0, nastavenie času prevádzky, zhasínanie displeja a možnosť zapnutia alebo vypnutia modrého svetla vám poskytujú ideálne podmienky na používanie zvlhčovača aj v noci.

Nastavenie pracovného času

Možnosť nastavenia prevádzkového času poskytuje pohodlie pri používaní. Zariadenie môže pracovať nepretržite 2,4,8 alebo 10 h v závislosti od vašich potrieb. Zvlhčovač je možné spustiť aj bez konkrétneho časového intervalu, avšak špeciálna bezpečnostná funkcia vypne zariadenie po 12 h, aby sa zabránilo prevádzke bez vody v nádrži.

Aromaterapia

Do prístroja je možné pridať obľúbené vonné oleje, ktoré okrem zvlhčovania naplnia miestnosť aj vôňou. Týmto spôsobom môžete vykonávať aromaterapiu, ktorá má pozitívny vplyv na vašu náladu.

Výrobca Deerma
Model F327W
Menovité napätie 220-240 V ~ 50/60 Hz
Menovitý výkon 28W
Rozmery 220 x 220 x 285 mm
Kapacita nádržky na vodu 5L
Aromaterapia Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnosť: 4.062 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: