Zvlhčovač vzduchu Rainforest Smartmi

Kód: HU5160WHEU
185,90 € 154,92 € bez DPH
Skladom, odosielame do 24h (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Smartmi Zvlhčovač vzduchu Rainforest Odparovací zvlhčovač vzduchu

Vytvorte zdravé a bezpečné prostredie vo svojej domácnosti. Zlá nálada, suché oči a pokožka - tieto a ďalšie problémy sú minulosťou. Zvlhčovač vzduchu Smartmi je vybavený 3-litrovou nádržou a má výkon 200 ml/h, pričom dokáže efektívne pracovať na ploche až 35 m2. Okrem toho má zariadenie priehľadné steny, ktoré umožňujú pozorovať kvapky vody imitujúce dážď. Navyše vám LED displej poskytne najdôležitejšie informácie o prevádzke zariadenia. Okrem toho obsluhu zvlhčovača uľahčuje aplikácia Smartmi Link a Apple HomeKit. Zariadenie spolupracuje aj so službami Hey Google a Amazon Alexa - jednoduchým hlasovým príkazom môžete prispôsobiť jeho prevádzku.

Inteligentné zvlhčovanie

Zvlhčovač vzduchu Smartmi Rainforest využíva technológiu odparovacieho zvlhčovania. To znamená, že je vybavený ventilátorom, ktorý nasáva suchý vzduch do zariadenia a pretláča ho cez filter. Vzduch vrátený do prostredia je potom zvlhčený a vyčistený od hlavných nečistôt. Okrem toho nevytvára hmlu - takže si môžete byť istí, že nepoškodí drevený nábytok. Na druhej strane, anióny, ktoré zvlhčovač vytvára, zlepšujú vašu náladu a koncentráciu.

Používateľsky prívetivý

Zvlhčovač vzduchu Smartmi Rainforest sa vyznačuje starostlivo premysleným dizajnom. Zariadenie má LED displej, ktorý informuje o zvolenom režime prevádzky, stave Wi-Fi, úrovni vlhkosti a množstve vody v nádržke. Navyše hlavné komponenty zariadenia možno ľahko rozobrať a vyčistiť a doplnenie nádržky nebude problém a zaberie len chvíľu.

Filtrácia znečistenia

Zariadenie je vybavené polymérovým filtrom, ktorý účinne filtruje nečistoty, zabraňuje množeniu baktérií, plesní a nepríjemnému zápachu. Navyše ho môžete čistiť pod tečúcou vodou.

Zvlhčovanie vzduchu až 15 h

Zvlhčovač má 3-litrovú nádrž na vodu, čo znižuje frekvenciu dopĺňania. Vďaka tomu funguje až 15 h na jedno naplnenie. Navyše ju nemusíte vyberať, aby ste doplnili vodu. Jej hladinu doplníte prostredníctvom kupolového displeja na hornej strane. Na druhej strane vám LED displej poskytne informácie o množstve vody a automaticky zastaví prevádzku, keď je nádržka prázdna.

Tichá prevádzka

Zvlhčovač vzduchu Smartmi Rainforest pracuje mimoriadne ticho - jeho hlučnosť je ≤50 dB(A), takže sa nemusíte obávať nepríjemného hluku. Navyše vám relaxačný zvuk umožní upokojiť sa, takže je ideálny do spálne.

Prispôsobte si jeho prevádzku podľa svojich potrieb

Zvlhčovač vzduchu ponúka 3 režimy prevádzky, takže splní rôzne očakávania používateľov. V režime Auto zariadenie automaticky prispôsobí intenzitu zvlhčovania okolitým podmienkam, zatiaľ čo v režime Max zvlhčí vzduch rýchlo a účinne. Režim Spánok vám zasa umožní relaxovať pred spaním.

Režim samočistenia

Pre ešte väčšie pohodlie je zariadenie vybavené režimom samočistenia, ktorý aktivujete z aplikácie Smartmi Link. Vďaka tomu sa zariadenie vyčistí od usadenín a nečistôt na stenách nádržky. Už si nemusíte špiniť ruky, stačí niekoľko kliknutí v aplikácii.

Diaľkové ovládanie

Zariadenie spolupracuje s aplikáciami Smartmi Link a Apple HomeKit, takže ho môžete ovládať na diaľku. Okrem toho je zvlhčovač kompatibilný so službami Amazon Alexa a Google Assistant - takže na zapnutie zariadenia alebo výber režimu stačí jednoduchý hlasový príkaz.

Súčasťou balenia je

  • Inteligentný odparovací zvlhčovač vzduchu
  • Adaptér
  • Používateľská príručka
Výrobca Smartmi
Model Zvlhčovač vzduchu Rainforest
Metóda zvlhčovania Odparovanie
Zvlhčovací výkon 200 ml/h
Odporúčaná oblasť prevádzky do 35m2
Kapacita vodnej nádrže 3 L
Farba Biela
Hluk ≤50 dB(A)
Menovitý výkon 7 W
Menovité napätie 12 V
Menovitý príkon napájacieho zdroja 100-240 V~, 50/60 Hz, 0,3 A
Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi IEEE802.11b/g/n 2,4 GHz
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit
Aplikácia Smartmi Link
Prevádzková teplota 10 - 40 °C
Relatívna vlhkosť Najviac 80 % (pri 25 °C)
Pracovné režimy Maximálny / Automatický / Spánkový režim
Hmotnosť Približne 3,3 kg
Rozmery ⌀220 x 422 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnosť: 8.864 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: