iHealth Track KN-550BT Wireless Digital Blood Pressure Monitor

Kód: 378
Novinka Tip
44,99 € 37,49 € bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Možnosti doručenia

iHealth Track KN-550BT Wireless Digital Blood Pressure Monitor je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený na pravidelné osobné meranie hodnôt krvného tlaku a srdečného pulzu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jediným stlačením tlačidla dôjde k zahájeniu merania a výsledné hodnoty sa v priebehu okamihu zobrazia na displeji tlakomera s farebným zafarbením poradia od zelenej až po červenú - podľa závažnosti výsledku. Druhé tlačidlo následne zobrazí históriu všetkých meraní. iHealth Track disponuje vlastnou offline pamäťou pre uchovávanie výsledkov z posledných 99 meraní. Tieto výsledky je možnné kedykoľvek jednoducho zobraziť a tiež prezerať na displeji tlakomeru. iHealth Track prešiel klinickými testami v súlade s požiadavkami ESH (Európskej spoločnosti pre hypertenziu) a disponuje certifikáciou CE ako zdravotné zariadenie.

iHealth Track môžete bezdrôtovo a v priebehu sekundy zosynchronizovať prostredníctvom Bluetooth 4.0 prepojenia s aplikáciou iHealth MyVitals v smartfóne alebo inom mobilnom zariadení. Je k dispozícii úplne zdarma a je tiež kompatibilná so zariadeniami so systémom iOS alebo Android a podporou Bluetooth 4.0.

Aplikácia iHealth MyVitals:

  • záznamenáva neobmedzenú históriu
  • poskytuje prehľadné grafy dlhodobého vývoja
  • tabuľkové zobrazenia hodnôt
  • umožňuje namerané výsledky upravovať a zdieľať 

Pokiaľ potrebujete sledovať dlhodobejší vývoj nameraných hodnôt, je vhodné iHealth Track pravidelne synchronizovať s aplikáciou iHealth MyVitals.

iHealth Track je možné používať v kombinácii s aplikáciou ale aj bez nej.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: