O nás

Už od roku 2010 prinášame kvalitný sortiment so skvelými službami pre viac ako 150 tisíc spokojných zákazníkov. U nás nenájdete žiadne chemické lieky či iné farmakologické liečivá na predpis. Ponúkame len prírodné produkty, prostriedky a pomôcky na prevenciu či podporu zdravia pochádzajúce z našej prírody. 

Vždy sa snažíme urobiť niečo navyše. Nie každý si dokáže pomôcť sám. Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť. Sami máme svoje rodiny a blízkych v slovenskom zdravotníctve. Preto sme sa rozhodli ponúknuť materiálnu pomoc pre zdravotnícke a sociálne zariadenia, štátne a verejné inštitúcie, domovy a firmy, ktoré potrebujú zabezpečiť svojich pacientov, klientov a zamestnancov v týchto náročných časoch. Pre tieto inštitúcie ponúkame naše certifikované produkty za zvýhodnených podmienok.

Ak potrebujete pomôcť, alebo ponúkate pomoc, obráťte sa na nás cez email ahoj@drprotect.sk alebo telefonicky na +421 948 898 373.

Untitled-3-5

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie