Strihač vlasov ENCHEN Sharp-R

Kód: SHARP-R
10,90 € 9,08 € bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka ENCHEN je súčasťou ekosystému Xiaomi.

ENCHEN Sharp-R Strihací strojček na vlasy

So strojčekom ENCHEN sa budete cítiť ako v kaderníckom salóne priamo u vás doma. Strihač vlasov Sharp-R je vybavený titánovými a keramickými čepeľami, ktoré vám umožnia rýchle a zároveň presné zastrihnutie vlasov. Prístroj funguje bez kábla a je mimoriadne praktický. Otáčky jeho motora dosahujú 6200 otáčok za minútu, čo sa prejavuje v neuveriteľne efektívnom výkone. Je tiež možné nastaviť dĺžku čepele v rozsahu 0,8-2 mm. Súčasťou súpravy sú aj 4 hrebeňové nástavce a hrebeň.

Špeciálne navrhnutá čepeľ

Holiaci strojček ENCHEN Sharp-R je ideálny pre tenké aj husté chĺpky. Je vybavený keramickými a titánovými čepeľami, ktoré sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti korózii. Zároveň sú šetrné k pokožke a nealergizujú. Nemusíte sa teda obávať podráždenia! Navyše zaoblené rohy zvyšujú bezpečnosť používania a minimalizujú riziko poranenia.

Pôsobivý výkon

Vďaka čomu ešte holiaci strojček ENCHEN Sharp-R dosahuje také dobré výsledky? Prístroj má moderný, výkonný motor, ktorý pracuje rýchlosťou až 6200 ot. To umožňuje rýchle a efektívne zastrihávanie. Holiaci strojček sa vyznačuje aj mimoriadne tichou prevádzkou. Jeho hlučnosť nepresahuje 65 dB. Môžete ho teda bez problémov používať na strihanie vlasov svojho dieťaťa - nemusíte sa obávať, že by mu bol nepríjemný hluk nepríjemný!

Pohodlné používanie

Zaistite si väčšie pohodlie pri strihaní vlasov. Strojček perfektne padne do ruky a veľmi ľahko sa používa. Je ľahký a praktický - jeho prípadná preprava vám tiež nebude robiť žiadne problémy. Vezmite si ho so sebou na dovolenku a použite ho kedykoľvek budete potrebovať! Hlavu prístroja môžete tiež ľahko vybrať a umyť pod tečúcou vodou, aby ste dosiahli optimálnu hygienu, znížili riziko množenia baktérií a predišli kožným problémom.

Nastaviteľná dĺžka čepele

Nastavte si holiaci strojček podľa svojich potrieb a dosiahnite požadované výsledky bez námahy. Zariadenie je vybavené špeciálnym gombíkom, ktorý umožňuje nastaviť dĺžku čepele v 5 krokoch od 0,8 do 2 mm. Holiaci strojček tak môžete použiť napríklad na zastrihávanie detských vlasov a úpravu bokombrady. Dodáva sa aj so 4 hrebeňovými nástavcami (3-12 mm), ktoré vám ešte viac uľahčia vytváranie rôznych účesov.

Bezdrôtová prevádzka

Holiaci strojček Sharp-R funguje bezdrôtovo. Môžete sa tak oslobodiť od káblov a získať viac slobody pri strihaní! Dlhotrvajúca nabíjateľná batéria zaručuje dlhý čas prevádzky a nabitie zariadenia trvá len približne 3 hodiny. Súčasťou súpravy je aj praktický USB kábel, pomocou ktorého môžete holiaci strojček nabíjať nielen bežnou nabíjačkou, ale napríklad aj powerbankou alebo počítačom.

V balení

  • Zastrihávač vlasov
  • Hrebeň
  • Olej na čepele
  • Nabíjací kábel (USB)
  • Čistiaca kefka
  • 4x hrebeňový nástavec (3-12 mm)
Značka ENCHEN
Model Sharp-R
Farba Červená
Rýchlosť 6200 otáčok za minútu
Úroveň hluku Približne 65 dB
Menovité napätie 5V
Menovitý výkon 4W
Čas nabíjania Približne 3 h
Nastavenie dĺžky čepele 0.8-2 mm
Rozmery 4.5 x 17 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Holiace strojčeky a zastrihávače
Hmotnosť: 0.486 kg
Varianta: univerzálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: