NORDIC VISION okuliare na počítač s filtrom blokujúcim modré svetlo Uppsala Blue 1.0

Kód: 1968
Novinka Tip
Značka: NORDIC VISION
39,99 € 33,33 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Trávite zvyčajne 8 hodín denne pred počítačom a potom sa tešíte na svoju obľúbenú šou na Netflixe? Mnoho z nás pozná tento životný štýl. Vedeli ste však, že neustále pozeranie sa do počítača a ďalších obrazoviek môže byť pre naše oči dokonca škodlivé?

Dioptria: 1.0

Detailné informácie

Podrobný popis

Áno, čítate správne. Modré svetlo vyžarované mnohými elektronickými zariadeniami môže poškodiť naše oči, našu schopnosť sústrediť sa a dokonca aj spánok.

Značka NORDIC VISION, ktorá je preslávená vďaka svojim štýlovým a cenovo dostupným dioptrickým a slnečným okuliarom, teraz prišla na trh s novinkou, ktorá je riešením problému s unavenými očami a syndrómu počítačového videnia, spôsobeného modrým svetlom. Čítajte ďalej a zistite, prečo sú tieto počítačové okuliare dokonalým riešením pri práci v kancelárii, sledovaní televízie alebo prechádzaní Instagramu. Jedno je isté už teraz – pri každej z týchto činností budete vyzerať štýlovo.

Počítačové okuliare sú jedinečným typom klasických okuliarov, ktorých šošovky boli obohatené filtrom blokujúcim modré svetlo. Produkt je vďaka použitému filtru určený pre ľudí, ktorí trávia veľa hodín počas dňa pred monitormi elektronických zariadení, ako sú notebooky, smartfóny, televízory a tablety. Príslušenstvo môžete využiť v práci ako aj na každodenné použitie, vďaka čomu sa eliminujú škodlivé účinky modrého svetla.

Prečo okuliare, ktoré blokujú modré svetlo?


Modré svetlo vyžarované obrazovkami elektronických zariadení ovplyvňuje nielen stav očí, ale aj celkové fungovanie nášho tela. Nadmerná expozícia, najmä neskoro večer, keď sa kondenzuje modré svetlo, má negatívny vplyv na hygienu očí a celkovú pohodu. Okuliare Blue Light blokujú tok škodlivého žiarenia, zlepšujú stav očí a ovplyvňujú efektívnejšiu funkciu mozgu. Dôležitou vlastnosťou okuliarov je to, že nejde o korekčné okuliare, a preto ich môžu používať ľudia, ktorí nemajú poruchu videnia alebo ktorí nosia šošovky každý deň.

Okuliare sú zároveň skvelým módnym a štýlovým doplnokom. Okuliare majú odolnú konštrukciu, skladá sa z rámu, ktorý bol vyrobený z kvalitného polykarbonátu odolného voči poškodeniu.

Vlastnosti:

  • 100% originál
  • balené v pôvodnom obale
  • okuliare blokujúce modré svetlo
  • šošovky Blue Light
  • vyrobené z polykarbonátu
  • štýlový a moderný dizajn
  • univerzálna veľkosť

Obsah balenia:
1 x okuliare, obal a handrička 

Informácie:

Kedy používať okuliare s modrým svetlom?
Naše šošovky modrého svetla sú vyrobené na nosenie kedykoľvek, keď zostanete dlhší čas pred obrazovkou alebo zariadením vyžarujúcim modré svetlo, či už vo dne alebo v noci. Sú ideálne na ochranu vašich očí počas pracovného dňa, keď ste vystavení počítačom 7 až 8 hodín. Ďalej, keďže naše oči nie sú skonštruované tak, aby boli vystavené jasným svetlám v tmavom priestore, bolo dokázané, že okuliare s modrým svetlom pôsobia proti oslneniu a pomáhajú používateľovi ľahšie zaspať.

Z čoho sú vyrobené okuliare modrého svetla?
Naše okuliare na modré svetlo sú vyrobené z vysoko kvalitných šošoviek CR39, ktoré sú najlepšou voľbou na odfiltrovanie modrého svetla, na ochranu spánku a denných rytmov a na zníženie únavy a potenciálneho poškodenia očí. Okrem toho nájdete túto kolekciu v dvoch materiáloch: nehrdzavejúca oceľ a G850 na biologickej báze, materiál rešpektujúci životné prostredie.

Sú okuliare s modrým svetlom vybavené nejakým typom ochranného krytu šošovky?
Objektívy CR39 majú tvrdý povlak, ktorý zabraňuje poškriabaniu objektívu, vnútorný a vonkajší povlak AR, ktoré zabraňujú odrazom a tiež zabraňujú oslneniu.

Majú okuliare s modrým svetlom tónovanú šošovku?
Áno, naše šošovky modrého svetla majú jemný jantárový odtieň potrebný na blokovanie expozície modrého svetla. Neovplyvňuje to však vnímanie farieb.

Môžem cez deň nosiť okuliare s modrým svetlom?
Aj keď to nemá celodenné používanie okuliarov s modrým svetlom žiadne negatívne následky, vyzývame ľudí, aby boli počas dňa vystavení prirodzenému svetlu. Prirodzené modré svetlo zo slnka má priaznivé účinky, je to to, čo pomáha nášmu telu riadiť náš cirkadiánny rytmus alebo spánkový cyklus. Prirodzené modré svetlo môže tiež pomôcť zvýšiť bdelosť a zlepšiť náladu.

Pomáhajú okuliare modrého svetla zmierňovať namáhanie očí?
Áno. Naše okuliare s modrým svetlom prispievajú k blokovaniu modrého svetla a zabraňujú namáhaniu očí a vizuálnemu stresu. Dodajú, že znižujú jas, aby mali pohodlnejšie videnie, a poskytujú lepší kontrast, aby ste videli farby prirodzenejším spôsobom.

Chránia okuliare modrého svetla pred UV svetlom?
Áno, všetky naše okuliare s modrým svetlom sú vybavené filtrom UV400, ktorý chráni pred ultrafialovým žiarením.

Koľko percent modrého filtra majú okuliare?
Percento modrého filtra našich okuliarov je 30%.

Dodatočné parametre

Kategória: Optika
EAN: 8436583316665

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: