Prírodný krémový deodorant "Golden Glow" We Love the Planet 40 g

Kód: 1342
9,90 € 8,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia
Prírodný deodorant "Golden Glow" je zložený z čisto prírodných zložiek a neobsahuje žiadne nežiadúce prísady. Svojou príjemnou vôňou z kvetinovej azalky a jabloňového kvetu očarí vaše zmysly a tak isto vám dodá pocit sviežosti na celý deň. Deodorant je obohatený taktiež zložkami, ako včelí vosk, kokosový olej a kukuričný škrob, vďaka ktorým sa veľmi ľahko nanáša. Neutralizáciu pachov má na starosti sóda bikarbóna, ktorá poskytuje dezodoračný účinok. Šetrný prírodný deodorant v recyklovanej dózičke pokožku hydratuje, upokojuje a dodáva antibakteriálny účinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný krémový deodorant "Golden Glow" We Love the Planet 40 g

Prírodný deodorant "Golden Glow" je zložený z čisto prírodných zložiek, neobsahuje teda žiadne nežiadúce prísady, ako sú hliníkové soli. Svojou príjemnou vôňou z kvetinovej azalky a jabloňového kvetu očari Vaše zmysly a tak isto Vám dodá pocit sviežosti na celý deň. Deodorant je obohatený taktiež zložkami, ako včelí vosk, kokosový olej a kukuričný škrob, vďaka ktorým sa veľmi ľahko nanáša. Neutralizáciu pachov má na starosti sóda bikarbóna, ktorá poskytuje dezodoračný účinok. Deodorant pokožku hydratuje, upokojuje a dodáva antibakteriálny účinok. Vďaka baleniu v praktickej malej recyklovanej dózičke bude Vašou záchranou kdekoľvek pôjdete.

Použitie:

40 gramové balenie vydrží pri každodennom používaní až 2-3 mesiace. Malé množstvo produktu nanášate na pokožku, ktorý pôsobí až 24 hodín. Ak dochádza k nadmernému poteniu, môžete deodorant použiť aj viackrát denne. 

Dodatočné parametre

Kategória: Telo
Hmotnosť: 45 kg
Konzistencia: tuhá
Vôňa: kvetinová
Certifikát: ZERO PLASTIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: