NORDICS Dentálna niť Fresh Mint z kukuričného škrobu - 50 ml

Kód: 2458
4,90 € 4,08 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak túžite po naozaj silných a zdravých zuboch, pri kompletnej starostlivosti o vaše zuby a ďasná, nesmiete zabudnúť na dentálnu niť. Zubná niť sa dostane aj do tých najmenších priestorov medzi zubami, ktoré vyčistí od nahromadeného zubného povlaku a baktérii a zanechá vaše zuby skutočne čisté. Zubná niť Fresh Mint má príjemnú mätovú vôňu vďaka pridanému mätovému oleju a je vyrobená z PLA, teda plne recyklovateľného materiálu. Ekologické balenie zároveň slúži ako dávkovač. O dôvod naviac, prečo vyskúšať práve túto dentálnu niť!

Zubná niť sa stala bežnou súčasťou ústnej hygieny takmer každého človeka. Málokto si však uvedomuje, že používaním klasických plastových zubných nití ohrozujeme životné prostredie viac, než si myslíme! Zubné nite, ktoré končia v oceánoch, sú často rovnako nebezpečné ako igelitové sáčky či paličky do uší.

Firma Norte Ltd však prišla s inovatívnym nápadom a vytvorila jednoducho rozložiteľnú a šetrnú zubnú niť z kukuričného škrobu, potiahnutú jemnou vrstvou vosku, aby nedráždila ďasná, s príjemnou mätovou príchuťou.
Jej kúpou pomôžete nie len sebe, ale aj životnému prostrediu. Čiastka z Vášho nákupu poputuje na Nadáciu čistých pláží a mora.

Obal zubnej nite je tak isto enviromental friendly a tak neobsahuje žiaden plast.

Návod na použitie

Potrebné množstvo nite si omotajte okolo ukázovákov oboch rúk a za pomoci zrkadla vyčistite medzizubné priestory.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: