Dr.Protect Zdravá káva bez kofeí­nu 200g

Kód: 657
Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
7,99 € 6,66 € bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia

Spojili sme sa s najlepšou slovenskou remeselnou priažiarňou, ktorá učí Slovensko piť lepšiu kávu. V spolupráci so Zlatým Zrnkom sme pre vás pripravili jedinečnú Zdravú kávu (100% brazílska arabica) bez kofeínu, ktorá má vyvážené chute typické pre brazílske kávy a jej chuť je na nerozoznanie od kofeínových káv.

Dr.Protect Zdravá káva je 100% brazílska arabica odkofeínovaná švajčiarskym vodným procesom, vďaka ktorému môže byť táto káva certifikovaná ako organická. Podiel kofeínu je minimálny, odkofeínovaním sa zníži o 90-99%

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôvod: Zdravá káva je zmes 100% arabica z Brazílie.

Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: espresso

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Zdravú kávu sme napražili podľa odporúčaní talianskeho pražiara priamo u výrobcu bezkofeínovej kávy a výsledok bol neuveriteľný, je na nerozoznanie od kofeínovej a zároveň je zdravá na rozdiel od iných bezkofeínových káv ktoré sa odkofeínovávajú chemicky. Názov Zdravá káva sme zvolili nakoľko je možné jej vypiť viac ako kofeínových káv a tým prijímať viac pozitívnych účinkov, ktoré kvalitná káva ponúka.

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Táto káva si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania. V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov).

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●○○ 

Aróma: ●○○

Intenzita: ●○○

Dochuť: ●○○

Kofeín: ○○○

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
EAN: 8586023440310
SKU: DRP-KAVA-BEZKOF-200G
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 29.11.2021
+ Veľmi dobrá bezkofeinovákáva.

Vitamíny a doplnky Dr.Protect s unikátnym zložením prinášajú najoptimálnejšie spojenia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastlinných látok, ktoré aktívnym ľudom, vášnivým, ale aj rekreačným športovcom pokryjú ich vyššiu spotrebu. 

Všetky produkty majú certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR.