Astragalus – najlepšia zbraň proti virózam. Takto pomôže aj vám

drprotect-radi-blog

Určite to poznáte. Plný nos, bolesti hlavy, bolesti hrdla, horúčky, únava. S príchodom sychravých dní organizmus dostáva zabrať. Ak nemáme dobrú obranyschopnosť, ľahko podľahneme nepríjemným virózam a prechladnutiu.

Obzvlášť v čase pandémie koronavírusu sme prehnane senzitívni a pri každom zakašľaní znekľudníme. V tomto období je dôležité posilniť si imunitu, aby bol organizmus pripravený zvládnuť nástrahy chrípkového obdobia. Ako na to?

V prvom rade treba na imunitu myslieť ešte pred jeseňou. Vyhnite sa nezdravým jedlám, otužujte sa, hýbte sa a jedzte veľa vitamínov. Ak ste na imunitu nemysleli počas leta, máme pre Vás skvelé riešenie.  Niektoré rastliny sú obzvlášť vhodné na jeseň. Napríklad Astragalus.

ASTRAGALUS, alebo “Kozinec blanitý”  sa v tradičnej čínskej medicíne používa po tisíce rokov. Má najväčší účinok predovšetkým v posilnení imunitného systému. Čínský názov kozinca- huang qi- znamená v preklade posilňovač qi (chi),  “chi” je výraz pre životnú silu, vitalitu a schopnosť odolávať fyzickému a psychickému stresu. Astragalány stimulujú bunky imunitného systému k produkcii tzv. interferónov.

Tieto vysoko aktívne proteíny sú nevyhnutné pre likvidáciu vírusových infekcií. Pravidelné užívanie kozinca zvyšuje počet kmeňových buniek v kostnej dreni, a tým podporuje vznik bielych krviniek, obranných T–lymfocytov.

DrProtect_logo_prezentacia_1_1rr

Prihláste sa a odoberajte rady Dr.Protecta a získajte zľavu 5% hneď teraz.

#formular#

Tie sa potom môžu efektívne a v požadovanom množstve presúvať do oblastí postihnutých infekciou. Kozinec je preto veľmi efektívny nielen pri nachladnutí, chrípke a infekciách horných dýchacích ciest. Lekárske štúdie jasne preukazujú aj jeho výraznú pomoc u pacientov, ktorýchimunitný systém bol potlačený chemoterapiou alebo ožarovaním pri onkologických ochoreniach. Napomáha najmä:

 •          prirodzenej obranyschopnosti organizmu – podporuje imunitný systém

 •          zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu v náročných podmienkach

 •          prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a normálneho krvného tlaku

 •          podporuje pohyblivosti kĺbov

 •          pomáha udržiavať normálnu činnosť cievnej sústavy a kardiovaskulárného systému

 •          podporuje vylučovaciu funkciu obličiek a močového mechúra

 •          stimuluje pohyblivosť spermií

 •          prispieva k odolnosti počas predmenštruačného cyklu

 •          prispieva k úľave od príznakov menopauzy

 •         Adaptogén podporuje duševnú a fyzickú odolnosť

 •         Antioxidant – pomáha chrániť bunky a tkanivá pred oxidačným poškodením

A práve počas sychravých dní a zimy odporúčame užívať Astragalus na posilnenie imunity. Zakúpiť si ho môžete aj v tabletkách, ktoré sa rýchlo rozpustia a pomáhajú okamžite. 

drprotect-odporuca-blog

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie