Ako detoxikovať pečeň s Pestrecom Mariánskym

drprotect-radi-blog

Zlá pokožka ako signál, že s Vašou pečeňou nie je všetko v poriadku.

Pokožka je hlavným ukazovateľom stavu Vašej pečene. Ak máte na tvári či na tele akné, ekzém, psoriázu, suchú pokožku či pocit svrbenia a pálenia pokožky Vaša pečeň potrebuje pomôcť.

Najvhodnejším pomocníkom pri ochrane pečene, a tým pádom aj pri riešení kožných problémov je Pestrec mariánsky.

Koža je náš najväčší orgán, pokrýva celé ľudské telo a v sebe ukrýva mnoho funkcií. Najdôležitejšou je ochranná funkcia -pôsobí ako bariéra chrániaca vnútorné orgány tela pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia.

Cez tento orgán sa však v dnešnej dobe dostáva do tela veľa toxínov (pracími prostriedkami, kozmetikou, oblečením) a to je pre telo veľkou záťažou. Oveľa väčšou záťažou je však dnešná strava, ktorú dennodenne konzumujeme. Plná prídavných a syntetických látok, umelín, ktoré môžu byť vo veľkej miere pre telo jedom. Preto nie len alkohol, cigarety a lieky môžeme považovať za jed, ktorý má na svedomí odumieranie pečeňových buniek.

PESTREC – ODBORNÍK na DETOXIKÁCIU

Škodlivé účinky prostredia na náš organizmus môžeme zmierniť Pestrecom mariánskym, ktorý disponuje silným antioxidačným účinkom a dokonale prečistí a zregeneruje Vašu pečeň. Účinnú látku Pestreca mariánskeho tvorí silymarín, ktorý dokáže obnoviť pečeňové bunky a zároveň zlepšiť činnosť tých poškodených. Jeho užívaním máme možnosť zvýšiť detoxikačné procesy až o 50%.

Za studena lisovaný olej z Pestreca je pre telo prirodzená forma na vstrebávanie účinnej látky silymarínu a posunie vás tak vpred na vašej ceste k zdravej pečeni. Čiže okrem vnútornej očisty organizmu môžeme počítať aj s očistou vonkajšou – odvďačí sa nám zdravou a sviežou pleťou.

Pečeň moderného človek denne podstupuje zvýšenú záťaž vplyvom znečistenia životného prostredia, kozmetiky, čistiacich prostriedkov, nevyváženej stravy s nadbytkom chemikálií, stužených tukov, konzervantov, alkoholu, tabaku. Pečeni škodí aj stres, prepracovanie a plytké dýchanie, užívanie liekov vrátane hormonálnej antikoncepcie, alebo liekov na podporu plodnosti, proti bolesti a pod.

 

Pečeň je oprávnene považovaná  za chemické laboratórium ľudského tela, prejavy jej  zhoršenej funkcie sú:

 • problematická menštruácia – veľmi silné alebo slabé krvácanie, bolesti pred a počas menštruácie, PMS, cysty, myomy a pod.

 • neplodnosť a opakované potraty

 • narušená zrážanlivosť krvi

 • kožné problémy – ekzémy, akné, vyrážky

 • narušené trávenie – zhoršené trávenie mastných, ťažkých jedál

 • náladovosť, výbuchy hnevu

 • bolesti hlavy

Stav pečene si môžete overiť u Vášho lekára pečeňovými testami (vyšetrenie z krvi). Týmto spôsobom sa preukážu stredne vážne až vážne stavy. Pri miernom zhoršení pečeňových funkcií sú testy často ešte v norme, citlivejšie osoby však už môžu pozorovať zdravotné problémy.

Pomôžte svojej pečeni ! Silybum marianum, alias Pestrec mariánsky, alias Ostropestrec  alebo bodliak poznáme ako rastlinu  s najvýraznejším účinkom na funkciu pečene a najmä jej detoxikáciu.

Skvelým doplnkom na správnu detoxikáciu sú aj Dr.Protect Det-X kapsuly. V jednej kapsulke sa ukrýva až 14 výťažkov z rastlín, minerálov, vitamínov a dôležitých antioxidantov pre podporu zdravia.

DrProtect_logo_prezentacia_1_1rr

Prihláste sa a odoberajte rady Dr.Protecta a získajte zľavu 5% hneď teraz.

#formular#

PESTREC MARIÁNSKY + ŽIHĽAVA

Obsahuje  za studena lisovaný olej  z  Pestreca mariánskeho + Olejový výťažok zo Žihľavy

Pestrec mariánsky podporuje:

 • trávenie

 • funkcie pečene a jej detoxikáciu

 • prirodzenú obranyschopnosť organizmu-imunitu

 • napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

 • normálnu činnosť srdca

 • pôsobí ako antioxidant

 

Žihľava dvojdomá podporuje:

 • normálnu činnosť obličiekprostaty

 • vylučovanie vody z organizmu

 • normálny stav kĺbov, pokožky, vlasov a nechtov

Pestrec Mariánsky a Žihľava kvapky si môžete kúpiť TU.

drprotect-odporuca-blog

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie