Ako zlepšiť pamäť a schopnosť sústredenia?

drprotect-radi-blog

Fosfatidylserín (PS) je fosfolipid, ktorý je podstatnou zložkou 100 miliárd mozgových buniek. Vyskytuje sa v mozgu a v membránach mozgových buniek.

Je jednou z najkritickejších živín pre optimálne zdravie mozgu. Stovka miliárd nervových buniek sú najaktívnejšími bunkami v našom tele, ich membránové systémy prenášajú elektrické signály v mozgu, mieche prostredníctvom trimiliónov ciest.  Tieto elektrické signály vyžadujú stály prísun fosfatidylserínu PS.  

Aké sú varovné signály nedostatku PS?

– neschopnosť učiť sa, porucha pamäti

– poruchy úsudku, spoznávania, koncentrácie, pozornosti

– starnutie spôsobuje pokles PS v bunkách, následkom je zníženie kognitívnych funkcií (kognitívne funkcie nám umožňujú myslieť a rozpoznávať okolitý svet, môžeme sa vďaka nim učiť, pamätať si, posudzovať, odôvodňovať, koncentrovať sa a rozprávať).

Kde nájdeme PS?

PS má zásadný význam pre normálne fungovanie mozgových neurónov, podporu delenia a opravy nervových buniek. Hoci naše telo je schopné produkovať určité množstvo PS, nestačí to na optimálnu funkciu mozgu a preto musíme PS dopĺňať. Ktoré potraviny sú bohaté na Fosfatidylserín?  V uvedenej tabuľke je obsah PS mg/100g.  

 

DrProtect_logo_prezentacia_1_1rr

Prihláste sa a odoberajte rady Dr.Protecta a získajte zľavu 5% hneď teraz.

#formular#

Ak prijímate málo omega 3 mastných kyselín, PS sa v mozgu môže znížiť až o tretinu. Ak patríte k vegetariánom je potrebné dopĺňať PS pravidelne, nakoľko denný príjem môže byť nižší ako 50 mg denne.

Vedci sa domnievajú, že PS bude v budúcnosti jednou z kľúčových  látok, ktoré zabránia strate pamäti vo vyššom veku.

Prijmite preto preventívne opatrenia už dnes – dennou dávkou 100 mg si zabezpečíte dobrú pamäť a mentálnu výkonnosť až do pokročilého veku.

Až 100 mg fosfatidylserínu v 1 kapusli nájdete v produkte DR.PROTECT MEGAMOZOG, je vyrobený extrakciou z  prírodných sójových bôbov.

 

Priaznivé účinky tohto produktu ocenia:

  • Osoby, ktoré potrebujú podporiť duševnú a psychickú výkonnosť (pri strese, záťaži, náročnom pracovnom tempe),

  • Seniori, za udržanie kognitívnych funkcií a podporu pamäte (kognitívne funkcie nám umožňujú myslieť a rozpoznávať okolitý svet, môžeme sa  vďaka nim učiť, pamätať si, posudzovať, odôvodňovať, koncentrovať sa a rozprávať),

  • Všetci, ktorí si chcú zachovať  dobrú pamäť a mentálnu výkonnosť až do pokročilého veku,

  • Študenti pripravujúci sa na skúšky, zvyšuje kognitívne funkcie pri riešení úloh,

  • Duševne pracujúci ľudia, manažéri – prispieva k odolnosti voči stresu,

  • Učitelia – pomáha koncentrácii a duševnému výkonu v prípadoch stresu, psychickej záťaže,

  • Seniori bojujúci so zábudlivosťou, poruchami pamäte, výpadkami pamäte a neschopnosťou udržať pozornosť, spomenúť si,

  • Všetky Osoby, ktoré si chcú dlhšie uchovávať duševnú sviežosť.

Pre všetkých, ktorí si chcú zachovať dobrú pamäť a mentálnu výkonnosť až do pokročilého veku aj pre duševne pracujúcich, študentov  a najmä seniorov  bojujúcich so zábudlivosťou, poruchami pamäte, výpadkami pamäte a neschopnosťou udržať pozornosť či spomenúť si odporúčame Dr.Protect Megamozog kapsuly.

drprotect-odporuca-blog