Prečo je šťava z Aloe Vera skutočná BOMBA na imunitu?

blog-aloe 

Aloe je rastlina, ktorú obdivovali už dávne civilizácie a rokmi jej prisúdili punc legendárnosti. Vďaka svojmu zloženiu je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody. Obsahuje viac ako 100 aktívnych zložiek vrátane vitamínov, minerálov, aminokyselín a špeciálnych fytonutrientov. Ako vplýva na našu imunitu?

Ako funguje imunitný systém?

Šťava z Aloe Vera je ideálna pre zvýšenie našej imunity. Oslabenú imunitu Aloe posilňuje a vystupňovanú, ktorá býva často v podobe alergií a napríklad astmy, utlmuje. Imunitný systém je systém špecializovaných buniek a orgánov, ktorý nás chráni pred vonkajšími biologickými vplyvmi.

Ak imunitný systém správne funguje, chráni telo pred baktériami a vírusovými infekciami, ničí rakovinové bunky a cudzie látky. Ak imunitný systém oslabuje, klesá aj naša obranyschopnosť, čo umožňuje rast a rozmnožovanie patogénov vrátane vírusov, ktoré spôsobujú nachladnutie a chrípku.

Šťava z Aloe stimuluje časť imunitného systému nazývanú makrofágy. Tieto makrofágy sú silné bunky, ktoré demonštrujú fagocytózu hltaním útočníkov v krvnom obehu. Výskumy v súvislosti s Aloe dokazujú, že polysacharidy v Aloe Vera sú hlavným dôvodom primárnej reakcie nášho organizmu na vírusy! Pred vírusmi sa môžte chrániť aj ochrannými maskami, rúškami a respirátormi.

Aloe môže okrem iného pomôcť aj pri problémoch s pečeňou, pri vysokom cholesterole, paradentóze, astme, obezite či ženských problémoch. Podporuje prirodzenú očistu organizmu, zdravé črevá a tráviaci trakt, pomáha riešiť rôzne kožné problémy a priaznivo pôsobí pri únave a cukrovke. Vysokokoncentrovaná šťava pôsobí antisepticky, antiviroticky, antibakteriálne a antimykoticky.

Prečo je ESI Aloe Vera šťava to najlepšie riešenie pre vašu imunitu?

Šťavy z Aloe od spoločnosti ESI sú nepasterizované a nepridáva sa do nich cukor, farbivá ani voda. Aloe šťava je vyrobená jedinečným spôsobom, v ktorom sa zlučujú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a čistého gélu obsiahnutého vo vnútri rastliny. Vďaka tomu je garantovaná koncentrácia až 99,8% čistej šťavy z Aloe Vera! Šťava je získavaná priamo z čerstvej dužiny krájanej ručne. 

Čistú šťavu z Aloe Vera si môžete kúpiť tu.

 

Pozrite si ďalšie súvisiace článkyPrihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie